İngiltere’de seks işi yapan öğrenciler arttı!

Avrupa'da artan enflasyon ve doğalgaz-elektrik faturaları, boşalan market rafları, devlet kurumlarında ışıkların kapatılması, Alman Meclisi'nde üşüyen vekillere battaniye dağıtılması vs. birçok haber...

Avrupa'da artan enflasyon ve doğalgaz-elektrik faturaları, boşalan market rafları, devlet kurumlarında ışıkların kapatılması, Alman Meclisi'nde üşüyen vekillere battaniye dağıtılması vs. birçok haber okuyoruz.
Dünya büyük bir bunalımdan geçiyor ama İngiltere'den gelen haberler daha kötü!
İngiltere'de üniversitede okul ve yaşam masraflarını karşılamak için seks işleri yapan öğrencilerin sayısı artıyor. Ülkede her 20 öğrenciden birinin bu alanda çalıştığı tahmin ediliyor. OnlyFans gibi sitelerin artmasıyla bu sayıların yükseldiği belirtiliyor.
The Telegraph'daki habere göre seks işlerinin tamamı cinsel birleşme içermiyor. Müstehcen görüntülerle abonelik sistemi üzerinden para kazandıran OnlyFans'ın içerik üreticisi sayısı yüzde 34 artarak 2.16 milyona yükseldi.
Durham Üniversitesi seks işleri yapan öğrencilere bir eğitim kursu bile açtı. Tepkilere neden olan bu kurs için üniversite açıklama yapmak zorunda kaldı.
Amaçlarının seks işçiliğini yaymak olmadığını belirten kurs yetkilileri bu alanda çalışan birçok öğrenci olduğunu ve onların ihtiyacı olan destekleri almalarını istediklerini söyledi.
En fazla yapılan işler arasında yüzde 39'la müstehcen...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Müzik yasağı doğru mu? 26 Kasım 2022 | 71 Okunma Üroloji hastasına 2025 yılına randevu! 25 Kasım 2022 | 234 Okunma Düzce depremde nasıl başarılı oldu? 24 Kasım 2022 | 133 Okunma Enflasyon bahane mi? 23 Kasım 2022 | 127 Okunma 83 yaşında bile gündemde kaldı 22 Kasım 2022 | 127 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar