İnegöl’de kendini arayan adam

Yukarıdaki başlığı görünce "Felsefik bir olay, varoluşa kafayı takmış bir sanatçı galiba" diye habere tıkladım. Fena halde yanıldım. Bursa-İnegöl'de gece alkolün etkisiyle...

Yukarıdaki başlığı görünce "Felsefik bir olay, varoluşa kafayı takmış bir sanatçı galiba" diye habere tıkladım. Fena halde yanıldım.
Bursa-İnegöl'de gece alkolün etkisiyle arkadaşlarının yanından ayrılarak ormanlık alanda kaybolan bir adam için jandarma ve kurtarma ekipleri harekete geçmiş.

Ekipler "Beyhan Mutlu... Beyhan!" diye seslenmeye başlamış. Arama çalışmalarına katılan mahalle sakinlerinden bir vatandaş, ekiplere kimi aradıklarını sormuş. "Beyhan Mutlu" yanıtını alınca "Ee ben buradayım" demiş.
Gülmekten öldüm. Olayı Feridun Düzağaç'ın Alev Alev şarkısıyla yorumlarsak; "Kendimi arıyorken olmaktan korktuğum yerdeyim, İnegöl'deyim"!
Yine İnegöl'de trafik ekiplerince durdurulan alkollü sürücü Soner D., alkolmetreyi pos cihazı zannedip, kredi kartıyla cezasını ödemeye kalkmış. Bir yandan da "Çok ceza yazma be komiserim. Babam vallahi beni gebertir" demiş.
İnegöl'de bir sıkıntı var ama ne? Gerçekten sürprizlerle dolu bir ilçe.
Coen...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Marketlerden sonra sıra araç stokçularında! 04 Aralık 2021 | 141 Okunma 14 milyar Euro’ları var, 2 odalı evde mi yaşıyorlar? 03 Aralık 2021 | 564 Okunma Sanal yata 650 bin dolar verilir mi? 02 Aralık 2021 | 60 Okunma Köprüye ateist girdi Müslüman çıktı 01 Aralık 2021 | 400 Okunma İngiltere başka aday bulamadı mı? 30 Kasım 2021 | 62 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar