Haberlerinizi de dijital platformlara yaptırsaydınız!

Ata Demirer de yeni filmi 'Bursa Bülbülü'nü bir dijital platformda yayına soktu ama tanıtımı ana akım medyada yapıyor! Filmlerini ABD'li dijital platformlarda yayımlayan Cem Yılmaz, Şahan Gökbakar ve Yılmaz Erdoğan da...

Ata Demirer de yeni filmi 'Bursa Bülbülü'nü bir dijital platformda yayına soktu ama tanıtımı ana akım medyada yapıyor!
Filmlerini ABD'li dijital platformlarda yayımlayan Cem Yılmaz, Şahan Gökbakar ve Yılmaz Erdoğan da aynı formülü uyguladı. Ana akım medyanın gazetelerine, internet sitelerine ve TV kanallarına konuştular, söyleşiler yaptılar!
Bu sinemacıların PR danışmanları da, köşe yazarları yazsın, filmle ilgili konular tartışılsın diye farklı bir tanıtım stratejisi uygulamak zorunda kaldı.
Hani televizyon ve gazeteler ölmüştü? Artık dijital platformlar vardı!Madem öyle röportajlarınızı, TV söyleşilerinizi de dijital platformlarda yapın!
Ata, Cem, Şahan ve diğer büyük yapımcılar medyadan kopamıyorlar çünkü haberin kaynağı gazeteler, haber ajansları ve TV kanalları. Sosyal medya ana akım medya olmasa habersiz kalır!
Türkiye'de "Medya öldü, artık sosyal medya ve dijital platformlar var" diye büyük bir algı...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ekran bağımlılığına 7 çözüm 27 Ocak 2023 | 205 Okunma En çok abartılan filmler 26 Ocak 2023 | 603 Okunma O kulak ne çok çekilirdi! 25 Ocak 2023 | 63 Okunma Haberlerinizi de dijital platformlara yaptırsaydınız! 24 Ocak 2023 | 61 Okunma EYT’liler önce e-devlet’e girmeli! 23 Ocak 2023 | 314 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar