Feyza Altun zihniyeti nefretten besleniyor!

CHP'ye yakınlığıyla bilinen avukat Feyza Altun, Twitter'da "AKP'li herkesten nefret ediyorum ya, tahammülüm yok" diye paylaşım yaptı. Tepki görünce de paylaşımını sildi. Silince fikri değişti mi ki? Silmese de...

CHP'ye yakınlığıyla bilinen avukat Feyza Altun, Twitter'da "AKP'li herkesten nefret ediyorum ya, tahammülüm yok" diye paylaşım yaptı. Tepki görünce de paylaşımını sildi.
Silince fikri değişti mi ki? Silmese de olurmuş! Altun gibiler kutuplaşmadan şikâyetçi olur ama kutuplaşmanın daniskasını yaparlar.
Aslında Altun'un tweet'i kutuplaşmadan da beter tam bir nefret söylemi.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da son dönemde sert, kutuplaştırıcı söylemlerde bulunuyor. Kılıçdaroğlu bu yaklaşımının Kemalist-sol çizgi dışındaki seçmen tabanında rahatsızlık yaratacağını bilmiyor mu? Elbette biliyor ama kendi seçmenine Cumhurbaşkanı adaylığını benimsetmek için dilini gittikçe sivriltiyor.

İNANDIRICI OLMUYOR
Feyza Altun nefret söylemli paylaşımıyla sosyal medyada istediği ilgiyi çekti, etkileşimini artırdı.
Feyza'nın tweet'ine içten içe "Aferin kadına" diyenler, Kılıçdaroğlu'nun sert kutuplaştırıcı açıklamalarına...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kirpiler eşlerine nasıl yaklaşır? 27 Kasım 2021 | 406 Okunma İşte gerçek Squid Game! 26 Kasım 2021 | 138 Okunma Tuvaletten tweet yazması raslantı değil! 25 Kasım 2021 | 141 Okunma 5 dairesi var patlıcan kızartamıyor! 24 Kasım 2021 | 482 Okunma Adı gibi ‘Destan’sı bir dizi 23 Kasım 2021 | 124 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar