Ezelim paraları hunharca

Acun Ilıcalı, küçük kızı Melisa ile birlikte TV8'de canlı yayına çıktı. Melisa, 'Yansın Geceler' şarkısını seslendirdi. Şarkının bir bölümü şöyle: 'Alayım mı...

Acun Ilıcalı, küçük kızı Melisa ile birlikte TV8'de canlı yayına çıktı. Melisa, 'Yansın Geceler' şarkısını seslendirdi. Şarkının bir bölümü şöyle: 'Alayım mı seni gece, düşelim barlara / Ezelim paraları hunharca / İçelim biraları, saçalım liraları / Bi' daha mı gelecez dünyaya?' Bu sözler, akla hemen Melisa'nın annesi Şeyma Subaşı'nı getirdi. 'Yoksa bu şarkıyı hızlı hayat tarzıyla meşhur Şeyma mı dinletti kızına?' diye yorumlar yapıldı. Ne de olsa Şeyma, Acun'dan aldığı nafaka ve tazminat paralarını hunharca ezmesiyle meşhur!
Neyse ki Acun canlı yayında anında müdahale etti Melisa'ya, hemen şarkıyı unutmasını söyledi. Melisa dünya tatlısı bir çocuk, babasının Acun olması nedeniyle hayata 1-0 önde başladı. Ama sanılanın aksine, anne ve babanın ünlü olması çocukları negatif yönde etkiliyor.
Acun'un normalde yapması gereken, çocuklarını mümkün olduğunca kameralardan uzak tutmak; canlı yayına çıkartmak değil! Normalde Melisa 'Ezelim paraları hunharca' yerine 'Mini mini bir kuş donmuştu / Pencereme konmuştu' diye şarkı söylemeli.
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bu kazada Martı’nın payı yok mu? 27 Şubat 2020 | 183 Okunma Öpüşmeyın, el sıkışmayın! 26 Şubat 2020 | 293 Okunma Ali Koç da öğrenecek! 25 Şubat 2020 | 260 Okunma 1511 ağacı bir kişi mi kesti? 24 Şubat 2020 | 182 Okunma Millet Kütüphanesi’nin ilk üyesi Atakan olsun 21 Şubat 2020 | 67 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar