En dürüst vatandaş: CZN Burak!

CZN Burak'ın mahkemede aylık gelirinin 30 bin TL olduğunu açıklaması hala gündemde. Çünkü Burak büyük tepki çeken gelir beyanından sonra kendini savunurken yaptığı açıklamalar yeni...

CZN Burak'ın mahkemede aylık gelirinin 30 bin TL olduğunu açıklaması hala gündemde.
Çünkü Burak büyük tepki çeken gelir beyanından sonra kendini savunurken yaptığı açıklamalar yeni tartışmalara neden oluyor.
En son sosyal medyadan şu açıklamayı yaptı: "Herkesin kazancı kendini ilgilendirir. Beni yakinen tanıyan herkes babam ile çalıştığımı bilir. Birinin hakkını yiyecek en son kişiyim. Beni kimse kendisiyle karşılaştırmasın."
Instagram'da 41 milyon takipçisi olan, yeni şubeleriyle dünyaya açılan Burak'ın hiç mi basın danışmanı yok?
Burak'ın babasıyla tanıştığını kaç kişi bilir? Örneğin ben yeni öğrendim.

HOŞ OLMADI
'En son kişiyim' sözü de hoş olmadı. Yani Burak kimsenin hakkını yemem ve herkesten daha dürüstüm diyor! 'Beni kimse kendisiyle karşılaştırmasın' ifadesinde ise ben sizden daha dürüstüm, beni eleştirenler benden dürüst olmayabilir anlamı çıkabilir.
Birçok hayır işi yapan, yardım dağıtan birisine...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Randevuya gitmeyenden para alınsın mı? 30 Kasım 2022 | 80 Okunma CHP’nin yerli ve milli robotu! 29 Kasım 2022 | 186 Okunma Sahte diplomalı kaç çalışan var? 28 Kasım 2022 | 275 Okunma Müzik yasağı doğru mu? 26 Kasım 2022 | 75 Okunma Üroloji hastasına 2025 yılına randevu! 25 Kasım 2022 | 237 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar