Dans edeni tehdit eden belediye başkanı!

Antalya-Demre'de ilçe belediyesi tarafından dün düzenlenen 1. Demre Drift ve Tuning Fest'te genç bir kız araçların üzerine çıkarak twerk dansı yapmış. Demre Belediye Başkanı Okan Kocakaya da buna çok...

Antalya-Demre'de ilçe belediyesi tarafından dün düzenlenen 1. Demre Drift ve Tuning Fest'te genç bir kız araçların üzerine çıkarak twerk dansı yapmış.
Demre Belediye Başkanı Okan Kocakaya da buna çok kızmış: "Demre Belediyesi himayesindeki bir organizasyonda bu görüntüyü ben doğru bulmuyorum. İzin de vermem, yapanın da hesabını sormazsam namerdim."
Başkan hızını alamamış, sanki Demre işgal altındaymış gibi konuşmaya devam etmiş:
"Bu arkadaş veya arkasında kim varsa; yarından itibaren iki elim yakasında. Bunu ortaya çıkarmak benim boynumun borcu... Yiğit vurulduğu yerden kalkar. Biz vurulduk ve vurulduğumuz yerden kalkacağız... Demre Belediyesi'nin böyle bir organizasyonundan kıskançlık duyanlar olabilir. İçimizde İrlandalı olabilir... Bunlar için gün bugün olabilir. Ama buradaki organizasyon onlara en güzel cevabı verecek."Bence dış güçlerin oyunu da olabilir!
Eğri oturalım, doğru konuşalım! 'Drift ve Tuning Fest'...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
2 bin 125 yeni taksi yeter mi? 02 Aralık 2022 | 50 Okunma 186 bin TL nafaka olur mu? 01 Aralık 2022 | 134 Okunma Randevuya gitmeyenden para alınsın mı? 30 Kasım 2022 | 141 Okunma CHP’nin yerli ve milli robotu! 29 Kasım 2022 | 187 Okunma Sahte diplomalı kaç çalışan var? 28 Kasım 2022 | 278 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar