Cinayete teşebbüs gibi kaza!

Bodrum Göltürkbükü açıklarında magazin muhabirlerini taşıyan balıkçı teknesine bayramın birinci günü sürat teknesi çarptı. Olayın yankıları hâlâ sürüyor.

Teknenin kaptanı Osman Demirköz, Hürriyet'ten Cenker Tezel, TV100'den kameraman Mete Ekşi ve Habertürk'ten de Onur Aydın ölümden döndüler.

'KAPTAN YOKTU'
Üç muhabir bir araya gelip 'pır-pır' tabir edilen bir balıkçı teknesi kiralamışlar. (Bodrum'da en güzel haberlere denizden takiple ulaşılır) Tam dönüş yolunda, Bodrum'un ünlü mekanı Maçakızı'na ait sürat teknesini bir anda karşılarında görmüşler. Muhabir arkadaşlarla konuştum, olayı şöyle anlattılar: "Her şey 10-12 saniye içinde oldu. Tekneyi görür görmez el kol hareketi yapıp bağırmaya başladık ama dümende kaptan yoktu, biz kaptanı görmedik. Her şey aksiyon filmlerindeki gibiydi ama gerçekti. Tekne son sürat üzerimize gelince atlayacağımız acıyı hesapladık, çünkü atlasak bile tekne üzerimizden geçebilirdi. Kaptanın son anda dümen kırmasını bekliyorduk ama kaptan yoktu. Tam çarpma anında denize daldık. Su yüzüne çıktığımızda bizim taka ortadan ikiye ayrılmıştı. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Çanakkale’de de Alman toplarını kullandık! 22 Temmuz 2019 | 168 Okunma Beach mafyası, CHP’li belediyeleri sever! 19 Temmuz 2019 | 113 Okunma Klavye muhalifleri yine üzüldü! 18 Temmuz 2019 | 74 Okunma Başkan tüp mü patladı? 17 Temmuz 2019 | 40 Okunma İnsan bir kere ölür 16 Temmuz 2019 | 23 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar