Çin, uzaylıları saklıyor mu?

Pekin destekli Science and Technology Daily'nin raporuna göre Çin'in dev Sky Eye teleskopu dünyanın ötesinde yaşam belirtileri yakalamış olabilir. Dünyanın en büyük radyo teleskobu olan Sky Eye tarafından tespit edilen dar...

Pekin destekli Science and Technology Daily'nin raporuna göre Çin'in dev Sky Eye teleskopu dünyanın ötesinde yaşam belirtileri yakalamış olabilir.
Dünyanın en büyük radyo teleskobu olan Sky Eye tarafından tespit edilen dar bantlı elektromanyetik sinyaller, daha önce yakalananlardan farklı görünüyor. Ve bilim insanları araştırmalarını derinleştirmeye devam ediyor.
Çin Bilim Akademisi ve Kaliforniya Üniversitesi tarafından ortaklaşa kurulan karasal dışı medeniyet arama ekibinin baş bilimcisi Zhang Tonjie, ekibin 2019 ve 2020'de toplanan verilerini işlerken iki şüpheli sinyal tespit ettiğini açıkladı. Sky Eye tarafından tespit edilen yeni sinyallerin, daha önce yakalananlardan farklı olduğunu söyleniyor.
Zhang'ın bildirdiğine göre, Sky Eye düşük frekanslı radyo bandı son derece hassas ve yabancı uygarlıkların araştırılmasında kritik bir rol oynuyor.RAPOR KALDIRILDI!
Haber sosyal medyada gündem olunca söz konusu rapor...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Doktorları koruyan yasa çıktı, uygulayan yok! 30 Haziran 2022 | 218 Okunma O herkesin çocukluk kahramanı 29 Haziran 2022 | 78 Okunma Magandaya cezayı halk mı kessin? 28 Haziran 2022 | 99 Okunma TV’de benzin nasıl çalınır haberi! 27 Haziran 2022 | 157 Okunma Buğday tarlaları neden yanıyor? 25 Haziran 2022 | 255 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar