CHP marketleri şehir dışına sürecek!

Evet, yanlış okumadınız. CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Bursa'da; "CHP olarak da söz veriyoruz, kayıt altında söz veriyoruz. İktidar olduğumuzda bu üç harflileri (marketleri), kene gibi yapışıp...

Evet, yanlış okumadınız. CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Bursa'da; "CHP olarak da söz veriyoruz, kayıt altında söz veriyoruz. İktidar olduğumuzda bu üç harflileri (marketleri), kene gibi yapışıp kanınızı emen bu üç harflileri de, bu AVM'leri de bu şehirlerin sınırlarının dışına yollayacağız. Bu konuda verilmiş bir sözümüz var" diye çok net bir açıklama yaptı.
"Özel, küçük esnafa vaatlerde bulunurken hızını alamamış" diyebilirsiniz ama Özel üç harflilerin A101, BİM, Şok marketler olduğunu da açıkça dile getirdi.

Muhalefette bu kafa olduğu sürece AK Parti'nin sırtı yere gelmez.
Özel'e bir önerim olacak, gitsin bu açıklamayı BİM'de, Şok'ta, A101'de alışveriş yapanlara söylesin. Halk ona nasıl gülüyor görsün! Özel hiç mi bakkaldan alışveriş yapmadı? Marketler ürünleri toptan tek elden aldıkları, domatesi tarladan üreticiden temin ettikleri, tahılın ucuzunu Güney Amerika'dan, Meksika'dan getirdikleri için bakkallardan ucuza satıyor.
Küçük...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Marketlerden sonra sıra araç stokçularında! 04 Aralık 2021 | 141 Okunma 14 milyar Euro’ları var, 2 odalı evde mi yaşıyorlar? 03 Aralık 2021 | 565 Okunma Sanal yata 650 bin dolar verilir mi? 02 Aralık 2021 | 60 Okunma Köprüye ateist girdi Müslüman çıktı 01 Aralık 2021 | 402 Okunma İngiltere başka aday bulamadı mı? 30 Kasım 2021 | 62 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar