Cem Garipoğlu’nun mezarı açılsın mı?

Cem Garipoğlu tarafından öldürülen Münevver Karabulut'un ailesinin avukatlığını yapan Rezan Epözdemir, Simge Fıstıkoğlu'nun YouTube kanalına konuk oldu. Davadan çekilmesi için kendisine 3 milyon Euro teklif...

Cem Garipoğlu tarafından öldürülen Münevver Karabulut'un ailesinin avukatlığını yapan Rezan Epözdemir, Simge Fıstıkoğlu'nun YouTube kanalına konuk oldu.
Davadan çekilmesi için kendisine 3 milyon Euro teklif edildiğini ve dava sürecinde tehdit edildiğini açıklayan Epözdemir, Karabulut Ailesi'nin, intiharından yıllar sonra Garipoğlu'nun mezarını açtırmak istediğini de söyledi.

Garipoğlu Ailesi'nin, çok zengin olduğu, delilleri karattıkları, oğullarını kurtarmak için çok uğraştıkları ve olay günü Cem'in evinde 700 bin dolar bulup tutanağa geçirmedikleri iddiasıyla altı polise dava açıldığını biliyoruz.
Ama ülkede bu kadar gündem olmuşken Cem'in cezaevinde intihar etti süsüyle kaçırıldığını söylemek bana inandırıcı gelmiyor. Tıpkı Epözdemir'e 3 milyon Euro teklif edilmesi gibi.
Epözdemir'e 3 milyon teklif edenler, böylesine önemli bir davayı daha güçlü bir avukatın alacağını düşünmez mi?
Cem'in mezarının açılması mümkün mü? Hukukçular...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kirpiler eşlerine nasıl yaklaşır? 27 Kasım 2021 | 402 Okunma İşte gerçek Squid Game! 26 Kasım 2021 | 138 Okunma Tuvaletten tweet yazması raslantı değil! 25 Kasım 2021 | 141 Okunma 5 dairesi var patlıcan kızartamıyor! 24 Kasım 2021 | 482 Okunma Adı gibi ‘Destan’sı bir dizi 23 Kasım 2021 | 124 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar