Başbakan parti yapmalı mı?

Finlandiya'nın güzel Başbakanı Sanna Marin'in katıldığı bir ev partisine ait görüntüler sosyal medyaya düşünce viral oldu. Videoda 37 yaşındaki Marin bir grup arkadaşıyla içki içerken, dans...

Finlandiya'nın güzel Başbakanı Sanna Marin'in katıldığı bir ev partisine ait görüntüler sosyal medyaya düşünce viral oldu.
Videoda 37 yaşındaki Marin bir grup arkadaşıyla içki içerken, dans edip Finli rap'çi Petri Nygard ve pop şarkıcısı Antti Tuisku'nun şarkılarını söylerken görülüyor.
Finlandiya'da Marin'i siyaset yapmasına rağmen kendisine zaman ayırdığı için övenler kadar, görevini aksattığı iddiasıyla eleştirenler de var.
"Festivaller ve partilerden kafasını kaldıramıyor" gibi alaycı yorumlar da yapıldı.85'Lİ ROCKÇI
Marin 85 doğumlu 'rockçı' bir genç aslında. 'Partilemeyi' o kadar çok seviyor ki, Kovid-19 temaslısıyken gece kulübüne gittiği ortaya çıkınca özür dilemişti.
Elbette bir başbakan görevlerini aksatmadığı sürece özel hayatında eğlenebilir ama görüntü çekilmesine izin vermemesi gerekir.
Ya da bu görüntülerin sosyal medyaya düşeceğini hesaba katmalı.
Elbette dünyada Marin'den daha hızlı özel hayatı olup bunu çok iyi...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Geleneksel sporların olimpiyatı 29 Eylül 2022 | 36 Okunma Dans edeni tehdit eden belediye başkanı! 28 Eylül 2022 | 121 Okunma ‘N’olmuş yenildiysek yaaaa’! 27 Eylül 2022 | 91 Okunma Erdoğan Nobel’i hak etmiyor mu? 24 Eylül 2022 | 80 Okunma Ruslar da Türkiye’ye kaçıyor! 23 Eylül 2022 | 104 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar