ATV olunca linçci tayfanın iştahı kabarıyor!

Esra Erol'un programında komşusundan çocuk yapan evli kadınla ilgili ilk tepkim, klasik üçüncü sayfa haberi deyip geçmek oldu. Sanırım birçok insan kadının, DNA testi sonucunu öğrendikten sonra...

Esra Erol'un programında komşusundan çocuk yapan evli kadınla ilgili ilk tepkim, klasik üçüncü sayfa haberi deyip geçmek oldu.
Sanırım birçok insan kadının, DNA testi sonucunu öğrendikten sonra yaşadığı mutluluğa takıldı. Evet, kadının yaptığı utanılacak bir hareketti, birçoğunuz gibi ben de öfkelendim. Bu cahil insanlar adına üzülmek ve toplumdaki yozlaşmanın bitmesini dilemekten başka ne yapabiliriz ki?
Başta bu konu hakkında yazma gereği bile duymadım. Çünkü gazetelerin üçüncü sayfaları bu tarz haberlerle dolu! Cahillik, aldatma, yozlaşma vs., ne ararsan var bu haberlerde!
Peki, bu olayı çözüp ekrana getiren, bir anlamda...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Taksim’i hafızalardan silme ve rant projesi 21 Ekim 2020 | 238 Okunma Otopark vaatleri neydi? Nasıl devam ediyor? 20 Ekim 2020 | 195 Okunma Berlin döneri daha mı iyi? 19 Ekim 2020 | 169 Okunma Yüzde 8 emlakçı komisyonu yüksek mi? 16 Ekim 2020 | 243 Okunma Döviz kuru gerçekten önemli mi? 15 Ekim 2020 | 217 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar