Amerika ve AB karşı çıkıyorsa doğru yoldayız!

KKTC sınırları içerisinde bulunan ve 47 yıldır kapalı olan Maraş'ı açınca ABD'den "Maraş'ın açılması kışkırtıcı ve kabul edilemez" gibi küstahça bir açıklama...

KKTC sınırları içerisinde bulunan ve 47 yıldır kapalı olan Maraş'ı açınca ABD'den "Maraş'ın açılması kışkırtıcı ve kabul edilemez" gibi küstahça bir açıklama geldi.
ABD, son yıllarda Türkiye'nin hayrına olan her gelişmeyi engellemeye çalışıyor. Sınırlarımızı PKK'dan temizlemeye çalışıyoruz, YPG'ye silah veriyorlar! Bize Patriot satmıyorlar, ülkeyi savunmak için S-400 alıyoruz, ekonomik baskı kuruyorlar. Parasını ödediğimiz F-35'leri vermiyorlar. Parasını istiyoruz "Yok olmaz" diyorlar. Akdeniz'de hakkımız olan alanlarda doğalgaz arıyoruz, Avrupa Birliği (AB) ile birlikte yine baskı kuruyorlar.Ekonomik ve siyasi baskı, askeri ambargo, kuşatma politikası vs. ellerinde hangi silah varsa Türkiye'ye karşı kullanıyorlar.
Maraş KKTC'nin toprağı, 47 yıldır elde pazarlık kozu olarak boşuna tutuyorduk ve şimdi Maraş'ı KKTC turizmine kazandırarak doğru bir adım attık ama yine karşı çıkıyorlar!
ABD ve AB, Kıbrıs'taki çözüme yönelik...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Aşı olmayın! 24 Eylül 2021 | 77 Okunma Yerli ve milli ekonomi kanalı olmak 23 Eylül 2021 | 48 Okunma Emine Erdoğan’ın kaleminden Afrika gerçekleri 22 Eylül 2021 | 74 Okunma Boş evlere vergi, kirada tavan fiyat! 21 Eylül 2021 | 63 Okunma Kesin küreselcilerin oyunu bu! 20 Eylül 2021 | 62 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar