Ajda Pekkan mirasını kedilere mi bırakacak?

Hayvan sevgisiyle de takdir toplayan Süperstar Ajda Pekkan, sokak hayvanları için yanına yeni bir çalışan aldı. Bu çalışan sadece sokak hayvanlarını besliyor, hastalığa yakalananları tedaviye...

Hayvan sevgisiyle de takdir toplayan Süperstar Ajda Pekkan, sokak hayvanları için yanına yeni bir çalışan aldı. Bu çalışan sadece sokak hayvanlarını besliyor, hastalığa yakalananları tedaviye götürüyor. Pekkan'ın, sokak hayvanları için ayda 20 bin liralık harcama yaptığı söyleniyor.
Ünlü şarkıcı, Polonezköy'deki evinde beslediği İran kedileri hakkında "Bu hayvanlar bu evden gidecek" dediği için sevgilisi Okan Tapan'dan ayrılmıştı. Tapan'ın istemediği kedilerden birisi ölünce de onu doldurtup salonunun baş köşesine koymuştu.
Bir zamanlar 16 kedisi ve üç köpeğiyle yaşadığını söyleyen Pekkan, ablası Semiramis'le de kedileri yüzünden küsmüştü.
Pekkan, bir röportajında "O kadar seviyorum ki hayvanları, beni gömerseniz hayvan mezarlığına gömün. Her şeyim onlar" demişti.
6 kez çocuk aldıran ve hiç çocuğu bulunmayan Pekkan'a Allah uzun ve sağlıklı ömürler versin. Ama Süperstar bir gün bu dünyadan ayrılırsa hayvan mezarlığına gömülmeyi vasiyet eder ve mirasını da başta kedileri olmak üzere hayvan dostlarına bırakırsa hiç şaşırmam.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Marketlerden sonra sıra araç stokçularında! 04 Aralık 2021 | 141 Okunma 14 milyar Euro’ları var, 2 odalı evde mi yaşıyorlar? 03 Aralık 2021 | 565 Okunma Sanal yata 650 bin dolar verilir mi? 02 Aralık 2021 | 60 Okunma Köprüye ateist girdi Müslüman çıktı 01 Aralık 2021 | 402 Okunma İngiltere başka aday bulamadı mı? 30 Kasım 2021 | 62 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar