2022’de en çok neleri aradık?

İnternetteki arama motorumuz Google, en çok aranan kelimeleri her yıl açıklıyor. Bu yıl ise ilk kez İstanbul'da bir etkinlik düzenleyerek açıkladılar. Medya insanları, sosyal medya fenomenleri ve bazı ünlü...

İnternetteki arama motorumuz Google, en çok aranan kelimeleri her yıl açıklıyor. Bu yıl ise ilk kez İstanbul'da bir etkinlik düzenleyerek açıkladılar.
Medya insanları, sosyal medya fenomenleri ve bazı ünlü oyuncuların davetli olduğu bu etkinliğe danslı, görsel efektli şov da diyebiliriz.
Davetli sayısı özel ve sınırlı tutulduğu için interaktif bir eğlence oldu. Şov öncesi Google yöneticileri "İyi sonuç alırsak bu modeli başka ülkelerde de uygulayacağız" diyordu.
Mehmet Serdar Kuzuloğlu'nun güldürmeyen sıkıcı konuşması, Mehmet Demirkol'un dans etmeye çalıştığı yarışma dışında aksayan bir şey yoktu.
İbrahim Selim esprili enerjik sunumuyla gecenin yıldızıydı. En çok aranan kelimeler için hazırlanan farklı konseptli eğlenceli şovlara önceden çok çalışıldığı belliydi. Hiç aksama olmadı. Bence bu yılın en iyi organizasyonuydu. Bir daha çalışılırsa dünya çapında bir şova dönüşebilir.
Gelelim 2022'de en çok arananlara... Liste uzun, kısa bir özet geçeğim:

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Köpeklere reflektör takmak doğru mu? 30 Ocak 2023 | 284 Okunma Akıllı tepe lambası işe yarar mı? 28 Ocak 2023 | 397 Okunma Ekran bağımlılığına 7 çözüm 27 Ocak 2023 | 209 Okunma En çok abartılan filmler 26 Ocak 2023 | 673 Okunma O kulak ne çok çekilirdi! 25 Ocak 2023 | 64 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar