Değişimin şifresi Ocak’tan sonra

Terim'in gelişiyle Galatasaray'ın futbolunda bir farklılık gördünüz mü? Galatasaray'ın Fatih Terim'in üzerinde bir fark yaratmasını bekliyorsak ikinci yarının maçlarına bakmamız gerekecek. Bir...

Terim'in gelişiyle Galatasaray'ın futbolunda bir farklılık gördünüz mü?
Galatasaray'ın Fatih Terim'in üzerinde bir fark yaratmasını bekliyorsak ikinci yarının maçlarına bakmamız gerekecek. Bir maçlık oyunla farkı anlamamız mümkün değil.
Bu seneki lig çizgisine baktığımızda çok güçlü iç saha oyunları oynadı Galatasaray. Evet, 1-0 geriye düştü ama baskısıyla, temposuyla ve seyircisinin itmesiyle maçı çevirmeyi bildi. Tabii ki değişimlerden zamanı gelince bahsedeceğiz ama bunun için ikinci yarıyı beklememiz lazım.

Galatasaray'ın çok eleştirilen iki ismi Feghouli ve Belhanda'nın performanslarını nasıl buldunuz?
Nasıl bir oyun, nasıl bir kadronun olacağını ikinci yarı göreceğiz. Fatih Terim, sadece iki gündür takımın başında yer alıyor. Aynı kadroyla mı, aynı dizilişle mi, aynı mantaliteyle mi oynayacak ikinci yarı cevabını vereceğiz.
Bu maç özelinde evet Feghouli'nin coşkusu çok fazlaydı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Oğuzhan’dan çok şey bekliyorlar 30 Ekim 2018 | 2.748 Okunma Alternatif bir oyun şart 22 Ekim 2018 | 2.164 Okunma Mircea Lucescu danışman olsun! 17 Ekim 2018 | 2.296 Okunma Lucescu tartışılır 15 Ekim 2018 | 3.496 Okunma Geriye yaslanmak niye? 08 Ekim 2018 | 3.438 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar