Sezonun ilk karesi

Önce yıkılmaz kaleden başlayalım. Şu bir gerçek ki 13 yıldır hiç kimse “Arka Sokaklar”ın (Kanal D) sur duvarından tuğla bile çekemedi. Durum yine aynı. Rıza Baba ve ekibi yine ekranın tüm...

Önce yıkılmaz kaleden başlayalım. Şu bir gerçek ki 13 yıldır hiç kimse “Arka Sokaklar”ın (Kanal D) sur duvarından tuğla bile çekemedi.

Durum yine aynı. Rıza Baba ve ekibi yine ekranın tüm sokaklarına hakim. Bunun yanında yeni sezona giren ya da yayın hayatına başlayan diziler arasındaki reyting savaşında bu hafta kim ne yaptı özet geçelim. “Sen Anlat Karadeniz” (atv) geçen sezon toplam izleyici grubunda rakiplerini açık ara geride bırakmıştı. Haftanın en iyi girişi de yine bu diziden geldi.

Toplam izleyici grubunda 14 reytinge yaklaşan bir rakamı yakaladı...

İkinci sırada sezona önceki döneme göre daha iyi başlayan “Çukur” (Show TV) var. Toplam izleyici grubunda yayınlandığı akşamda birinci oldu. Reytingi 8-9 bandında oynadı... Üçüncülük pazartesinin önemli işlerinden “Söz”ün (Star TV) oldu. Reyting listesine 7 ila 8 bandında bir giriş yaptı. Dördüncü ve beşinci sırayı aynı kanalın iki dizisi “Avlu” ve “İstanbullu Gelin” aldı. Altıncı sırada “Aşk ve Mavi” (atv) yer alırken, yayınlandığı akşam AB grubunda birinci olan “Ufak Tefek Cinayetler” yedinciliğe ve TV8’in yeni dizisi “Kızım” ise sekizinciliğe oturdu!

USTALARA SAYGI LÜTFEN! 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Sezonun ilk karesi 23 Eylül 2018 | 3.844 Okunma Sezonun ilk karesi 23 Eylül 2018 | 76 Okunma Karadeniz bunu nasıl anlatsın? 22 Eylül 2018 | 3.738 Okunma Bir hayalim var! 21 Eylül 2018 | 3.772 Okunma Bakalım çıtayı nereye koyacaklar 20 Eylül 2018 | 3.375 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar