Yetkiyi alma zamanı

AKP’nin Sayın Genel Başkanı gerek grup gerek bakanlar kurulu toplantısından sonra yaptığı açıklamalarda hem ekonominin  iyi olduğuna dair pembe tablolar  çiziyor hem de ekonomik kurtuluş savaşından...

AKP’nin Sayın Genel Başkanı gerek grup gerek bakanlar kurulu toplantısından sonra yaptığı açıklamalarda hem ekonominin  iyi olduğuna dair pembe tablolar  çiziyor hem de ekonomik kurtuluş savaşından söz ediyor. Şayet ekonomi pembe tablo çizilecek kadar iyi ise neyin savaşı veriliyor? Bunu bir bilen aydınlatsa da öğrensek. Ne olur, bari vatandaşın çektiği bu yoksulluğa biraz saygı duyun. Allah’ım ne günlere kaldık!!

Güzel ülkem bugünlere gelene kadar değişik dönemlerde siyasi ve ekonomik sıkıntılar atlatmadı değil. Ancak günümüzde yaşananların, geçmişle benzerliği olduğu söylenebilir mi?

Merak ediyorum eğer ortalık bu denli toz pembe ise ve Sayın Erdoğan da bunu dile getiriyorsa danışmanları, ona gerçekleri hiç yansıtmıyorlar mı?

Sayın Karamollaoğlu bile Sayın Erdoğan’la görüşmesinde “ülkenin içinde bulunduğu her türlü sıkıntıyı anlatmama rağmen Sayın Erdoğan, bunların söylentiden ibaret olduğunu ifade etti ” diyorsa ya gerçekler devlet büyüğümüze anlatılmıyor ya da anlatılanlar kabul görmüyor.

Sayın Erdoğan bunları söyleyince, partililer de yaylım ateşine başlayıp bakın neler söylüyorlar.

AKP MKYK üyesi Metin Külünk; “Cumhurbaşkanımız “faiz insin”...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Örgüt ve tabanla helalleşelim 16 Ocak 2022 | 87 Okunma Yıl 1453 yıl 2022 14 Ocak 2022 | 156 Okunma İktidara gelirken ne söylediyseniz aksini  yapıyorsunuz 09 Ocak 2022 | 87 Okunma Bırakalım kendisi düşecek 06 Ocak 2022 | 168 Okunma Güçlü ordu yeniden askeri hastaneler 02 Ocak 2022 | 402 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar