Tadında bırakmalı

Saadet Partisi İstişare Kurul Başkanı Sayın Oğuzhan Asiltürk, son dönemlerde Rahmetli Erbakan’dan sonra yerine gelen Saadet Partisi yöneticilerinin sadece iktidarı tenkit etmekle yetinip partiyi destekleyen gençlerin...

Saadet Partisi İstişare Kurul Başkanı Sayın Oğuzhan Asiltürk, son dönemlerde Rahmetli Erbakan’dan sonra yerine gelen Saadet Partisi yöneticilerinin sadece iktidarı tenkit etmekle yetinip partiyi destekleyen gençlerin inançlarını savunmadıkları için partiye oy kaybettirdiklerini savunarak kongre çağrısı yaptı! Şimdi diyeceksiniz ki bunun neresi garip?

Sayın Asiltürk’ü ne görmüşlüğüm vardır ne de konuşmuşluğum. Sadece Malatyalı yani hemşerim olduğu için ismen bilirim. Genç yaşlarında Rahmetli Erbakan’ın yanında siyasete başlamış ve şu anda da gördüğünüz gibi halen bilfiil siyasetin içinde. Sanırım üç dönem Malatya Milletvekilliği yaptı. Denilir ki milletvekilliği döneminde de Malatya’ya pek uğramazmış. Denileni söylüyorum.

Sayın Asiltürk’ün bu çıkışı eğer AKP’nin giderek güç kaybettiğini gören Sayın Erdoğan’ın kendisini ziyaretinden sonra olmasaydı belki parti için iyi niyetli bulunabilirdi. Zaten bu görüşmeden sonra Saadet Partisi içinde de bir huzursuzluk başladı. Çünkü amaç, demokrasi ve hukukun üstünlüğüne inanan, donanımlı ve her kesim tarafından sevilen Sayın Karamollaoğlu’nu genel başkanlıktan uzaklaştırmaktı.

İşin garibi Sayın Temel Karamollaoğlu...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Neler oluyor daha neler olacak? 25 Temmuz 2021 | 99 Okunma Sevgi ve paylaşım! 19 Temmuz 2021 | 27 Okunma Demokrasi çözecek 16 Temmuz 2021 | 69 Okunma Sorun mu? Muhalefet 12 Temmuz 2021 | 112 Okunma Umudumuz, gururumuz Z kuşağı 09 Temmuz 2021 | 204 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar