KIRSALLA BARIŞMADAN KAZANILMIYOR

Seçimler bitti, tablo ortada. Büyük şehirlerde başarılı olan millet ittifakı, kırsal kesimden yeterince oy alamadı.Bu üzerinde çok düşünülmesi ve mutlaka çözülmesi gereken bir durum.Bu sorun...

Seçimler bitti, tablo ortada. Büyük şehirlerde başarılı olan millet ittifakı, kırsal kesimden yeterince oy alamadı.Bu üzerinde çok düşünülmesi ve mutlaka çözülmesi gereken bir durum.Bu sorun çözülmedikçe,yerel seçimlerde başarı yakalamak da güçleşecektir. Kırsalda ve deprem bölgelerindeki başarısızlık gerçekten tam bir hayal kırıklığı.

Seçim sonuçlarına bakıldığında görülen şu ki, Millet ittifakında zarar gören masanın mimarı Sayın Kılıçdaroğlu ve Sayın Akşener’dir. Masanın kazananları diğer ise diğer dört ortak.

Bu seçim, Demokrasi ve özgürlük konusunda çok yüksek beklentisi olan yaklaşık yüzde 48’lik bir kesimde adeta şok etkisi yarattı.

Kim ne derse desin, bu seçim kazanılabilirdi. Masanın kuruluşundan seçimlere kadar geçen süreçte yaşanan birçok Anayasal ihlallerini adeta görmezlikten geldiniz.

Sayın Erdoğan üçüncü kez aday oldu,

14 Mayıs seçim dedi,

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Giderlerse gitsinler, gidiyorlar 25 Eylül 2023 | 211 Okunma Artık canımız acıyor 22 Eylül 2023 | 113 Okunma Bir eksiğimiz sivil anayasa 19 Eylül 2023 | 95 Okunma Kaçınılmaz değişimi halk başaracak 15 Eylül 2023 | 65 Okunma Sayın Cumhurbaşkanı'na arz 13 Eylül 2023 | 137 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar