Halkı daha fazla yormayın

Artık iyice anlaşıldı ki, Sayın Erdoğan altılı masanın bu birlikteliğinden çok rahatsız. Masada nasıl çatlak yaratırımın arayışı içinde. Hatta masa bu birlikteliğini koruduğu...

Artık iyice anlaşıldı ki, Sayın Erdoğan altılı masanın bu birlikteliğinden çok rahatsız. Masada nasıl çatlak yaratırımın arayışı içinde. Hatta masa bu birlikteliğini koruduğu sürece, seçimi kazanamayacağının da bilincinde… Ancak Sayın Erdoğan’ın bu girişimlerine karşı, altılı masa daha da kenetleniyor.

Bu seçimin mutlak kazanılması için gelecek günlerde torbadan ne sürprizler çıkacak birlikte göreceğiz.

Sayın Erdoğan, Endonezya’dan sürpriz bir açıklama yaptı.” Altılı masanın hepsini söylememe gerek yok ama İYİ Parti’nin bunlarla aynı çizgiye düşmesi düşündürücü. Temenni ederiz ki bunlar bu masayı terk etmek, milli ve yerli bir duruş sergilemek üzere konumunu yeniden gözden geçirir”.

Sayın Akşener, Erdoğan’ın “masayı terket” çıkışına anında İzmir’den cevap verdi. ”Her zaman olduğu gibi bizi dürtmeye çalışmış. Masaya oturup açılım yapan kendileri. Milletimizin geleceğinin ortaya sürüldüğü bir kumar masasında olmadık, olmayacağız da”.

Sayın Erdoğan bu çıkışı yaparken kendisi de iyi biliyor ki bu söylemi İP’de kesinlikle karşılık bulmaz.

Sayın Erdoğan, bu söyleminin kabul görmeyeceğini bilmesine rağmen, bu çıkışı ile bir tür altılı masayı...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Sütçü İmam 29 Kasım 2022 | 228 Okunma Yakışanı yapsak 25 Kasım 2022 | 49 Okunma Halkı daha fazla yormayın 21 Kasım 2022 | 121 Okunma Kıssadan hisse 19 Kasım 2022 | 214 Okunma Artık tadını kaçırıyorsunuz 12 Kasım 2022 | 115 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar