Germenin kimseye yararı yok

Seçimler yaklaştıkça, siyaset terminolojisinde kullanılan hakarete varan  kelimelerin, dozu da artacak gibi görünüyor.İktidar da ilginç, adet olduğu üzere, her dönemde yeni bir düşman yaratılıyor. Bu...

Seçimler yaklaştıkça, siyaset terminolojisinde kullanılan hakarete varan  kelimelerin, dozu da artacak gibi görünüyor.

İktidar da ilginç, adet olduğu üzere, her dönemde yeni bir düşman yaratılıyor. Bu kez topun ağzında marketler var.

Neymiş, ortalıktaki pahalılığı yaratan, ülkede ki enflasyonun tek sorumlusu marketlermiş!! Devlet büyükleri bu marketleri suçlayınca, yandaş medya hep birlikte saydırmaya başladı.

Bu saldırılar sonunda gurubun CEO’su, uygun üslupla cevap vermesi gerekirken,  yapılan eleştirilerle, haddini aşan sözler sarf etti. CEO’nun bu ifadelerinden sonra ortalık iyice karıştı.

Özellikle Sayın Bahçeli’nin gurupta bu konuyu gündeme getirip ağır ifadelerle suçlayınca, medyanın mafya olarak tanımladığı isimler de bir tür tehditler savurdular. Ülke çapında, bu marketlere saldırılar başladı.

Ülkeyi yönetenler; Ülkedeki yüksek enflasyon nedenini aramaya gerek yok. Madem iktidarsınız, sorumlu da sizsiniz.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İkinci 100 yıla 02 Şubat 2023 | 63 Okunma Yanlış yapan sonucuna katlanır 29 Ocak 2023 | 68 Okunma Neye göre güncelleme? 26 Ocak 2023 | 221 Okunma Anayasa 101 23 Ocak 2023 | 97 Okunma Cumhuriyet’in erdemi 18 Ocak 2023 | 84 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar