Gazze bahane, petrol şahane

Demokrasi, özgürlük, insan hakları deyip mangalda kül bırakmayan batılı emperyalistler.Gazze devamlı bombalanıyor, bebekler, kadınlar ölüyor hiçbirinizin kılı kıpırdamıyor....

Demokrasi, özgürlük, insan hakları deyip mangalda kül bırakmayan batılı emperyalistler.

Gazze devamlı bombalanıyor, bebekler, kadınlar ölüyor hiçbirinizin kılı kıpırdamıyor. Küçücük ülkeyi yerle bir ettiniz. Sizler, insanlığınızı da kaybetmişsiniz, Hastaneleri bile bombalıyorsunuz. Tüm bunlar yetmiyormuş gibi, Biden, AB liderleri ve Yunanistan Başbakanı, adeta sıraya girerek İsrail’in sırtını sıvazlıyorsunuz.

Emperyal güçler, Orta Doğu’da tıpkı Arap baharında olduğu gibi, yeni bir senaryoyu  sahneye koydular. Hamas’ı İsrail’e saldırttılar.

Hamas bir terör örgütüdür. Yıllardır Orta Doğu’yu kana bulamıştır. Hiç bir terör örgütü masum değildir. Şu anda İsrail’in yaptığı ise, devlet terörü, bir tür soykırımdır.

Değerli okurlar; Bu gün yaşananların senaristleri ve oynayacak aktörleri yıllar önceden belirlenmişti. Bu yaşananların tek amacı vardı.

GAZZE PETROLLERİ

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Ön seçim yapmaz iseniz başkanlığınızı bitirirsiniz 30 Kasım 2023 | 188 Okunma Kıssadan hisse 27 Kasım 2023 | 118 Okunma Devamlı demokrasi diyen emperyalistler 24 Kasım 2023 | 66 Okunma Bir sosyal adalet öyküsü 21 Kasım 2023 | 32 Okunma Siyasi gerilim ülkeye zarar veriyor 17 Kasım 2023 | 23 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar