Din değil, oy kardeşliği!

Ben hekimim, Hipokrat yemini yaparak, hekimlik yaşamıma adım attım. Mesleğe başladığım günden, emekliliğe kadar ettiğim yemine sadık kaldım.Hekim dili, dini, ırkı, etnik kökeni, rengi ne olursa olsun, bireyin...

Ben hekimim, Hipokrat yemini yaparak, hekimlik yaşamıma adım attım. Mesleğe başladığım günden, emekliliğe kadar ettiğim yemine sadık kaldım.

Hekim dili, dini, ırkı, etnik kökeni, rengi ne olursa olsun, bireyin sağlıkla ilgili bir sorunu varsa ona yardımcı olur ve bu konuda tıbben ne yapılması gerekiyorsa yapar.

Bunları Neden Yazıyorum?

Aşağıda yazdıklarımı okuyunca vay ırkçılar, sözüm ona bir de ortada Doktorum diye geziyorlar, bunların İnsan sevgileri yok diyecek, bazı hadsizler de hakarete varan sözlerle saldıracaklardır.

Sayın Erdoğan, gelen milyonlarca sığınmacı için her dakika bunlar Ensar, Muhacir ve din kardeşlerimiz diyor. Karşı çıkanlara da “Bunlar, bu işleri bilmezler” diyerek, adeta suçluyor.

Bu Ensar ve muhacir muhabbetinden artık gına geldi. Bunlar artık ülkenin başta demografik yapısını bozmakla kalmadılar, her açıdan ülkeye yük oluyorlar.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bırakalım hukukla helalleşsinler 13 Ağustos 2022 | 53 Okunma Hace Bektaş-ı Veli 11 Ağustos 2022 | 255 Okunma Yaşanınca mı anlaşılacak! 09 Ağustos 2022 | 72 Okunma Dunning-Kruger Sendromu 06 Ağustos 2022 | 266 Okunma Anlatan mı, yaşayan mı? 04 Ağustos 2022 | 66 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar