Burası Türkiye buradan çıkış yok!

Elimizde gerçekleri tüm açıklığıyla yazan çok az sayıda TV ve gazete kalmışken, ülkem de yaşananları öğrenme imkanımız neredeyse kalmadı. Gündüz belli başlı gazeteler...

Elimizde gerçekleri tüm açıklığıyla yazan çok az sayıda TV ve gazete kalmışken, ülkem de yaşananları öğrenme imkanımız neredeyse kalmadı. Gündüz belli başlı gazeteler, akşam olunca da kalan birkaç kanalı izleyerek ülkede yaşanan gerçekleri ancak öğrenebiliyoruz. Artık ülkede her şey gizli. Zaten kalan birkaç yayın organı da, her an “RTÜK” tarafından susturulabilir!

Halkın içinde bulunduğu yokluk ve yoksulluklara karşın, bunlar yaşanmıyormuş gibi devamlı -ecek -acak’lı cümleler kullanılarak pembe tablo çiziliyor. Artık şu bir gerçek ki, yönetim kontrolü kaybettiği için büyük şaşkınlık içinde.

Halkı unuttular; Tüm uğraşları ne yaparız da seçimi kazanırız? Amaç, koşullar ne olursa olsun yeniden iktidar olmak.

OLAMAYACAKSINIZ!!!

Bunun imkansız olduğunu, sizler de biliyorsunuz. Çünkü deniz kurudu.

İktidar kanadının en büyük şaşkınlığı ve giderek gerginleşmelerinin nedeni de, karşılarında kenetlenmiş “Altılı Masa” ‘nın varlığı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Nasıl torpil yapılır? 04 Temmuz 2022 | 291 Okunma Sözün bittiği yer!!! 30 Haziran 2022 | 171 Okunma Zorla güzellik olmuyor 27 Haziran 2022 | 84 Okunma "Dünya bizi kıskanıyor!" 23 Haziran 2022 | 230 Okunma TÜSİAD 20 Haziran 2022 | 63 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar