Bırakalım kendisi düşecek

Büyük Şairimiz Yahya Kemal Beyatlı “Sessiz Gemi” adlı o ünlü şiirinde ne diyor?“Artık demir almak günü gelmişse zamandan Meçhule giden bir gemi kalkar bu limandan…”Artık AKP’nin de...

Büyük Şairimiz Yahya Kemal Beyatlı “Sessiz Gemi” adlı o ünlü şiirinde ne diyor?

“Artık demir almak günü gelmişse zamandan
Meçhule giden bir gemi kalkar bu limandan…”

Artık AKP’nin de iktidardan demir alıp gitme zamanı geldi ve geçiyor…

Görünen şu ki ülkeyi yönetmekte artık zorlanıyorlar. Özellikle de uzmanların iddiasına göre, dünyada örneği olmayan ekonomik yöntemleri denemeye kalkmakla da büyük bir şaşkınlık içinde oldukları gün gibi ortada.

Bu yeni ekonomik yöntemin de ne getirip ne götüreceğini bilmiyorlar. Bilmiyorlar çünkü üst yöneticilere, yeni yöntemle ilgili soru sorulduğunda her yetkili ayrı bir cevap veriyor.

İktidarda olduğunuz yaklaşık 20 yılın, bir ilk on yılına bir de son on yılına bakın. Aradaki yönetim beceriksizliği ve ekonomideki uçurumu siz de göreceksiniz.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kazımayın hafızalardan 'Malatya'mı… 27 Ocak 2022 | 133 Okunma Vefa mı dediniz? O, İstanbul’da bir semt 24 Ocak 2022 | 41 Okunma Ampul karardı çözüm led aydınlatma 21 Ocak 2022 | 141 Okunma Örgüt ve tabanla helalleşelim 16 Ocak 2022 | 88 Okunma Yıl 1453 yıl 2022 14 Ocak 2022 | 162 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar