BAZILARI İLE SAYMAK HİÇ KOLAY DEĞİL

Değerli Okurlar, seçimler biteli 2 haftadan fazla oldu ve mazbata ancak yeni alınabildi. Alındı alınmasına da iktidar hala kabullenemedi. Yandaş medya algı yaratmaya devam ediyor, insanlar acaba ne olacak diye tedirgin. Geçenlerde Sayın...

Değerli Okurlar, seçimler biteli 2 haftadan fazla oldu ve mazbata ancak yeni alınabildi. Alındı alınmasına da iktidar hala kabullenemedi. Yandaş medya algı yaratmaya devam ediyor, insanlar acaba ne olacak diye tedirgin. Geçenlerde Sayın Binali Yıldırım bu süreci tanımlarken çok doğru bir tanımlama yaptı. “MURDAR OLDU” dedi. Doğru! Kimin elinde murdar olduğu belli deği mi? Diyeceğim şu ki, eğer bu seçim biraz daha konuşulmaya devam edilirse, bir önceki seçimi de konuşma gereği doğar. Öğrenilmesi gereken, seçimi kazanmak kadar kaybetmenin de olduğunu kabul etmek. Alışacaksınız efendiler.

Burada bir şeyi belirtmeden de geçmek istemiyorum. Bu seçimde halkımızın, millet ittifakına güveni arttı. Çünkü ittifak, halkı yüreklendirdi. Bu seçimlerdeki sandıklara sahip çıkılması, sonrasında da hiç pes edilmemesi demokrasiye olan inancı da güçlendirdi. CHP ve İYİ Parti Örgütlerini, ittifakın Genel Başkanları Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ve Sayın Meral Akşener’i, yardımcılarını, milletvekillerini, İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ve ekibini tabii Sayın Ekrem İmamoğlu’nu yürekten kutluyorum.

Sayın Cumhurbaşkanı, durum oralardan nasıl görünüyor bilmiyorum ama buralarda yaşanılan ciddi bir ekonomik kriz var. Pahalılık, piyasaların durumu can yakıyor. İnsanlar borçlarını ödeyemez hale geldiler. Durum çok ciddi. Bu size ne kadar doğru yansıtılıyor, inanın bilemiyorum. Seçim polemiğini uzatarak kaosa sürüklemek bu durumu daha da zorlaştırır. Dünya bu süreçte yaşananları hayretler içerisinde izliyor. Bunu sonlandırmak da size düşüyor.

Sayın Cumhurbaşkanı, gelin, Sayın İmamoğlu’nun da dediği gibi sevgiyle sonlandıralım bu süreci. Halkımızı, uzun zamandır özlem duyduğu barış ortamına kavuşturalım. Hep dersiniz ya garip gureba, işte onların dertlerine derman olalım.

Değerli Okurlar, haklı olarak bu süreçten hep birlikte çok sıkıldık. Gelin konuyu biraz değiştirelim. Sizinle internetten gelen, kimin yazdığını bilmediğim ama çok hoşuma giden bir yazıyı paylaşmak istiyorum.

“Köylünün biri sahip olduğu koyunları otlatmaktan sıkılmış. Demiş ki bunları bir çobana vereyim o otlatsın.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Tek çare Milli Birlik 19 Temmuz 2019 | 12 Okunma Beyaz Saray'da Konaklama 13 Temmuz 2019 | 94 Okunma Beyaz Saray'da konaklama 13 Temmuz 2019 | 105 Okunma Özlemle... 06 Temmuz 2019 | 53 Okunma Her şey çok güzel oldu 28 Haziran 2019 | 134 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar