Aydınlığın zaferi

Mustafa Kemal’in kızları, neler yaptınız bir anda Dünya’yı ayağa kaldırdınız.Eda Kaptan hepinizi topladı, sahaya çıkıp tüm rakiplerinizi birer birer yenip şampiyon oldunuz. Sadece rakiplerinizi...

Mustafa Kemal’in kızları, neler yaptınız bir anda Dünya’yı ayağa kaldırdınız.

Eda Kaptan hepinizi topladı, sahaya çıkıp tüm rakiplerinizi birer birer yenip şampiyon oldunuz. Sadece rakiplerinizi değil, geçmişte Kurtuluş Savaşı için “keşke Yunan kazansaydı” diyenlerle, finalde Sırbistan kazansın diyen, vatan sevgisinden uzak, kişiliğini, aklını ve ruhunu yitirmiş yobazları da smaçlarınızla pestile çevirdiniz.

Size dil uzatan, akılları iki bacakları arasında olan gerici tayfasına aldırmayın. Onlara tek cevap, mensup oldukları tarikat ve cemaat yurtlarındaki yaşanan iğrençliklere bakmalarıdır.

Bu şampiyonlukta başta kızlarımız, teknik ekip ,Voleybol Federasyon Başkanı sayın M. Akif Üstündağ başkanlığında ve tüm yönetim kurul üyelerine şükranlarımı sunuyorum.

Serap Yeşiltuna diyor ki,

“YANLIŞ YAPTINIZ FİLENİN SULTANLARI  !

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
ABD’de iki Türk evi 02 Ekim 2023 | 13 Okunma Bataklıklar kurutulsun 29 Eylül 2023 | 18 Okunma Giderlerse gitsinler, gidiyorlar 25 Eylül 2023 | 217 Okunma Artık canımız acıyor 22 Eylül 2023 | 113 Okunma Bir eksiğimiz sivil anayasa 19 Eylül 2023 | 95 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar