Aydınlığa yürüyüş

Efendiler, bu tarih ülkede yapılacak seçim günü değil mi? Hemen bu ilan geri çekiliyor. Yanlışlıkla mı, yoksa siyasi bir mesaj mı anlaşılamadı. Her ne için yapıldı ise yapılsın, bu ülkede...

Efendiler, bu tarih ülkede yapılacak seçim günü değil mi? Hemen bu ilan geri çekiliyor. Yanlışlıkla mı, yoksa siyasi bir mesaj mı anlaşılamadı. Her ne için yapıldı ise yapılsın, bu ülkede kantarın topu kaçtı. Ülkede yapılan her şey, iktidar için yararlı mı, değil mi sadece ona bakılıyor.

Ne olur bir şeyi de doğru yapın. Yaptığınız her şeyi yüzünüze gözünüze bulaştırıyorsunuz.

Amaç, yapılacak seçimde yeniden iktidar olmak.

Evet büyük gün geldi. Cumhuriyet’in ikinci yüzyılı için, Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem Anayasa Taslağı açıklandı.

Başta Sayın Genel Başkanlar olmak üzere, aylarca büyük emekler verilerek Anayasa örneğini hazırlayan tüm ekiplere, Demokrasiyi içselleştiren tüm kesimler adına teşekkürler.

Anayasa örneğinin açıklamalarını dinlerken, ülkenin içine düştüğü bugünkü içler acısı durumdan kurtuluşumuzun ayak seslerini duyar gibi olduk.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İkinci 100 yıla 02 Şubat 2023 | 63 Okunma Yanlış yapan sonucuna katlanır 29 Ocak 2023 | 68 Okunma Neye göre güncelleme? 26 Ocak 2023 | 221 Okunma Anayasa 101 23 Ocak 2023 | 97 Okunma Cumhuriyet’in erdemi 18 Ocak 2023 | 84 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar