Seçim gelir geçer ama...

Bugün sandık başına gidiyoruz. Yaşadığımız kenti yönetsin diye belediye başkan adaylarından birini seçeceğiz. Seçmenler olarak aylardır omzumuza yüklenen gerginlikten yavaş yavaş kurtulacağız.

Evet, zaman alacak. Çünkü çok yüklendiler. Gerçeklik algımızı darmaduman ettiler. Bizleri gözümüzün gördüğüne, kulağımızın duyduğuna inanamaz hale getirdiler. Yalanı sıradanlaştırdılar.
Birey ve toplum olarak müştereklerimizi, ahlaki kabulleri, ilkeleri ayaklar altına aldılar. Öğrendik ki aşılmayacak sınır yokmuş bu cangılda. Güvenimizi, saygımızı çaldılar.
Dün seçime saatler kala eli daha yükselttiler. Karşı tarafta gördükleri bir siyasetçiye ailesi üzerinden saldırdılar.
Berat Albayrak'a yapılanlardan söz ediyorum. Bu kez dolar düşmeye başladığı için olsa gerek bel altına indiler.
Operasyonu, bu tarz itibar suikastlarına sistematik olarak zemin hazırlayan ekşi sözlük denen mecra üzerinden başlattılar.
Ellerinde ne somut bir delil ne de görgü tanığı olduğu halde bir kullanıcıya "Berat Albayrak teknede bir mankenle görülmüş" diye bir başlık açtırdılar. Sonra sosyal medyada elden ele yaydılar.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Hayırlı evlat Mustafa değilmiş 20 Eylül 2020 | 805 Okunma Hayırlı evlat 19 Eylül 2020 | 1.096 Okunma Bu muhalefetse sabotaj ne? 18 Eylül 2020 | 326 Okunma Devlet sağlığınızı sizden çok düşünebilir mi? 16 Eylül 2020 | 185 Okunma Hayda ne ara Trump’a geldik yine! 14 Eylül 2020 | 247 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar