Kuran provakasyonunun hedefi

İsveçli faşist bir siyasetçinin Kuran yakma provokasyonunun ardından NATO üyeliği konusunda belirli bir aşama kaydetmiş olan Türkiye-İsveç ilişkileri başlangıç seviyesinin de gerisine düştü...

İsveçli faşist bir siyasetçinin Kuran yakma provokasyonunun ardından NATO üyeliği konusunda belirli bir aşama kaydetmiş olan Türkiye-İsveç ilişkileri başlangıç seviyesinin de gerisine düştü bile.
Ankara, Türkiye'ye seyahat planlayan İsveçli müzakerecilere "gelmenize gerek kalmadı" diyor.
Rezalet görüntülerinin prodüksiyonunu üstlenen İsveç tarafı da sanki mesele ifade özgürlüğüymüş gibi topu taca atmayı yeğliyor.
Tablo bu kadar net olunca provakasyonun arkasında İsveç'in NATO üyeliğine karşı çıkan Putin olduğunu iddia edenlerin olması normal. Ancak taşlar yerine oturmuyor.Zira hedef İsveç'i NATO üyeliğinden vazgeçirmek değil Türkiye'nin bu işe engel olmasını sağlamak.
İzliyoruz işte... "İslam'a saldırmak için" Stockholm'de onca Müslüman ülke varken Türk...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Aytun Bey yine bütün oyunu bozdu! 25 Ocak 2023 | 4.288 Okunma Kuran provakasyonunun hedefi 23 Ocak 2023 | 606 Okunma Kemal Bey’in sezon finali nasıl olacak? 22 Ocak 2023 | 700 Okunma İmamoğlu, İyi Parti’ye geçer mi? 21 Ocak 2023 | 1.066 Okunma Süreniz doldu beyler bayanlar 20 Ocak 2023 | 960 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar