İbrahim Çağlar’ın son gecesi

Çarşamba günü, İstanbul Ticaret Odası Başkanı İbrahim Çağlar'ın bir kalp krizi sonucu hayatını kaybetmesi üzerine doktor hasta ilişkileriyle ilgili bir yazı yazdım. Çünkü hayatımda...

Çarşamba günü, İstanbul Ticaret Odası Başkanı İbrahim Çağlar'ın bir kalp krizi sonucu hayatını kaybetmesi üzerine doktor hasta ilişkileriyle ilgili bir yazı yazdım.
Çünkü hayatımda birebir izleri olan doktor ve hastane ihmallerine dair doğal olarak hassasım. Ayrıca dünyanın her yerinde olduğu gibi bizim buralarda da pek çok kişinin bu dertten mustarip olduğunu biliyorum.
Onların sesi olmak istedim. Neticede işimiz bu.
Ancak gün içinde gelen telefonlardan ve yorumlardan, tıp eğitimi ve sistemi üzerine genel eleştiriler içeren yazımı, birebir Çağlar'ın özel durumuyla ilgili algılayanlar olduğunu gördüm.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Saflar bir kez daha netleşiyor... 03 Haziran 2020 | 2.253 Okunma Trump giderse ABD çöker mi? 01 Haziran 2020 | 2.782 Okunma Kuru gürültüyü bırakın, soruyu anlayabildiyseniz cevap verin 31 Mayıs 2020 | 681 Okunma Sosyal medyada herkes eşittir ama bazıları daha eşittir 30 Mayıs 2020 | 1.583 Okunma İkinci dalgayı beklerken... 29 Mayıs 2020 | 1.956 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar