Hayâsızca hareketler

Türkiye'nin gündemi bir sünnet düğününde kaydedilen garip görüntüler... İzlemişsinizdir. Yer, plastik sandalyelerle çevrelenmiş bir kasaba medyanı. Davetlilerin önünde sünnet kıyafeti giymiş bir...

Türkiye'nin gündemi bir sünnet düğününde kaydedilen garip görüntüler...
İzlemişsinizdir. Yer, plastik sandalyelerle çevrelenmiş bir kasaba medyanı.
Davetlilerin önünde sünnet kıyafeti giymiş bir çocuk şaşkınca ayakta sallanırken görülüyor. Karşısında ise dans olduğunu tahmin ettiğimiz acayip hareketler yapan genç bir kadın var.
Halkımız, insanı dünyadan soğutan bu görüntüleri seksi bulmuş olmalı ki ilgili makamlara cinsel taciz şikayetleri yağmış!
Yetkililer de tacizin yanı sıra 'aile hukukundan kaynaklı yükümlülükleri yerine getirmeme' ve 'hayâsızca hareketler' suçlarından soruşturma başlatmışlar.
Polis önce Konya'dan şüphelenmiş.
Ancak yapılan araştırma neticesinde infial yaratan görüntülerin İzmir'in Menderes İlçesi'ne bağlı bir köyde çekildiği ve düğünde üç ayrı dansöz olduğu belirlenmiş. 7 yaşındaki çocuğun babası F.K, annesi T.K ve amcası H.K ifade için karakola götürülmüş.

*** Hürriyet'e konuşan olağan şüphelilerden amca H.K, "Herkesi diskoya mı götürseydik. İki dansöz geldi oynadı diye başımız belaya girdi. Görüntüleri biri internete atmış" demiş.
Aslında Bunuel filmlerine rahatlıkla girebilecek bu sürreal hikâyenin nasıl kurgulandığı üzerine kafa yormak da eğlenceli olabilirdi. Ama orta yerde amcanın şaşkınlığının samimiyeti dururken bu biraz acımasızlık olurdu değil mi?
Zira bir bizimki mi göze battı diyen adamcağız yerden göğe kadar haklı.
Girin sosyal medyaya bakın. Mesela Tik tok isimli uygulamaya... Ergeninden ağır abisine, ev kadınlarından ünlüsüne her an...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Siyasi bedel falan bilmeyiz ama o banka kredisini ödeyin beyler! 09 Aralık 2019 | 3.540 Okunma Ayrıcalık talep etmeyin başka ihsan istemez 08 Aralık 2019 | 2.680 Okunma Hadi artık! 07 Aralık 2019 | 2.152 Okunma Macron büyüyünce Merkel olacakmış 06 Aralık 2019 | 2.344 Okunma Atom bombasını önce Hitler bulsaydı ne olurdu? 04 Aralık 2019 | 2.602 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar