Hamas adına eylem üstlenen kahramanlar

İsrail bir aydır 7 Ekim saldırısında sivillerin hedef alındığını söyleyerek Filistin'de günde 300'den fazla sivili öldürüyor. Geçtiğimiz gün de operasyonlara devam etmek için "İşte...

İsrail bir aydır 7 Ekim saldırısında sivillerin hedef alındığını söyleyerek Filistin'de günde 300'den fazla sivili öldürüyor.
Geçtiğimiz gün de operasyonlara devam etmek için "İşte Filistinlilerin gaddarlığı" diyerek 7 Ekim saldırısına dair yeni drone görüntüleri paylaştılar.
Videoda, baskına uğrayan Nova Müzik Festivali alanında yanmış, parçalanmış yüzlerce otomobil görünüyor.
Sanki atom bombası atılmış.
Ne var ki tüm uzmanlar, otomatik tüfeklerle ve bombalarla baskın yaptıkları söylenen Hamaslıların böyle bir yıkıma yol açmalarının mümkün olmadığı görüşünde.Evet kabul gören "festival baskını" hikâyesinde ciddi bir manipülasyon olduğu açık. Bize anlatıldığı, Batı basınında işlendiği gibi olmadığı kesin.
Her gün ölülere ve kaçırmalara dair yeni bir sayı telaffuz ediliyor. Öldü...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Mossad ateşkesi İrlanda’da değerlendiriyor 25 Kasım 2023 | 387 Okunma Fatih Terim, Arda Turan, Seçil Erzan olayına dair kafamdaki 3 soru 24 Kasım 2023 | 4.007 Okunma Rahmi Bey’in doğrusunu götüren yanlışı 22 Kasım 2023 | 650 Okunma ABD ve ÇİN ittifakı mı, aman Allah’ım! 18 Kasım 2023 | 579 Okunma Kıtır kıtır keserler 17 Kasım 2023 | 464 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar