Fenerlilerin Putin tezahüratında ne var?

Yabancı basın, UEFA herkes ayakta! Sebebi ise Rusya ile savaşta olan Ukrayna'nın Dinamo Kiev takımıyla yapılan maçta Fenerbahçe tribününden yükselen "Vladimir Putin" şeklindeki tezahüratlar. Berna Laçin'inden spor...

Yabancı basın, UEFA herkes ayakta!
Sebebi ise Rusya ile savaşta olan Ukrayna'nın Dinamo Kiev takımıyla yapılan maçta Fenerbahçe tribününden yükselen "Vladimir Putin" şeklindeki tezahüratlar.
Berna Laçin'inden spor yazarlarına kadar olayı "kınamayan" kalmadı.
Nevşin Mengü gibi "sosyolojik tespit" deyip aşırı yorumun dibine vuranlar, tribündeki anlık bir tepkiyi "3. dünyacılık eğilimi" diye sündürenler bile var.
Ahmet Çakar'ın kulisine göre de UEFA yetkileri, Putin sloganını "tüm zamanların en vahim tezahüratı" sayıyorlarmış. Çok ağır bir ceza gelebilirmiş.Vay arkadaş, ne oluyor yahu?
Taraftarın epeydir canı sıkkın. Maça da yine umutsuz gelmiş. Belli ki ilk golü yiyip bir de...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Üstün Dökmen gibi birinden psikolog olur mu? 15 Ağustos 2022 | 319 Okunma Tarkan halk plajına gelmese, vatandaş denize giremeyecek 14 Ağustos 2022 | 1.540 Okunma Akşener kendisini sempatik buluyor olmasın! 13 Ağustos 2022 | 856 Okunma Ön ödemeli gazeteciler 12 Ağustos 2022 | 1.891 Okunma Yırtınsalar da o seçim yapılacak! 10 Ağustos 2022 | 1.059 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar