Dişlerini sıkarak her şey çok güzel olacak demek

Geçen gece Cem Küçük'ün "Ekrem İmamoğlu Nagehan'ın tüm sorularını taca atıyor" twiti önüme düştü. Cem'in Nagehan Alçı'ya iltimas geçeceğini tahmin ediyordum ama yine de TV'yi açıp programı başa aldım...

İzlemeye koyuldum.
Evet, İmamoğlu her zaman olduğu gibi soruları yine taca atıyordu. Ama yayın boyunca İmamoğlu'na sorulmuş ciddi, zor bir soru da görmedim.
Hatta bir ara İmamoğlu Nagehan'ın iltifatlarından bunalarak (kendisine faydasının olmadığını düşünüyor olmalı) "Ben bundan sonra sizinle program yapayım bari" diye espriler yaptı.
Tabii Sözcü'den Deniz Zeyrek'in "İstanbul'daki israfı azaltarak elde edeceğiniz gelirle neler yapacaksınız Sayın Başkan" türünden terletici sorularını ve "Ama Binali Yıldırım'a böyle yüklenilmiyor" şeklindeki sitemlerini saymazsak!

***

Hakkını yemeyeyim. Programın moderatörü Didem Yılmaz'ın "Arkadaşlar soru sorun tartışmayın" uyarılarını sık tekrarladığı programda kayda değer tek hamle sanırım Habertürk yazarı Mehmet Akif Ersoy'dan geldi.
Zaten programda hâlâ bu soru üzerinden tartışılıyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bu muhalefetse sabotaj ne? 18 Eylül 2020 | 288 Okunma Devlet sağlığınızı sizden çok düşünebilir mi? 16 Eylül 2020 | 183 Okunma Hayda ne ara Trump’a geldik yine! 14 Eylül 2020 | 247 Okunma Bir ayağı çukurda basın yaşlılarımızı hatırlarsa 13 Eylül 2020 | 362 Okunma Simone Bey siz Fransız Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı mısınız? 12 Eylül 2020 | 2.081 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar