Biz niçin evde kalıyoruz?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Libya meselesi, Kasım Süleymani suikastı ve Putin'in ziyareti derken çok yoğun bir mesaiyi geride bıraktı.Tezkere hamlesiyle Putin'i Libya'da ateşkes çağrısı yapmaya ikna etti.

İran ve ABD arasındaki krizde de soğukkanlılığını koruyarak Türkiye'nin arabulucu rolünü perçinledi...
Bu yorucu sürecin ardından Cumhurbaşkanı dün de Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde engelli vatandaşlarla ilgili bir toplantıda konuştu. Gündeme bambaşka başlıklar açtı.
Örneğin, Berfin Özek'in yüzüne asit döken sanığa verilen cezaya ilişkin yaptığı şu değerlendirmeyle herkesin hislerine tercüman oldu:
"Bir namussuz bir alçak genç kızın yüzüne kezzap atıyor. Mahkemenin verdiği ceza 13 yıl. Ben araştırıyorum... Bu olay kendi kızının başına gelse böyle mi değerlendirirsin? Tüm yargı dünyasına sesleniyorum. Kanunların sayfaları arasındaki maddelere değil vicdanınızın sesine lütfen kulak verin!"

*** Kendimden biliyorum, Cumhurbaşkanın bekarlarla ilgili sözleri de eminim dün...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Adnan Oktar, kediciklere kaç yıl sonra kavuşacak? 13 Ocak 2021 | 334 Okunma WhatsApp sana diyorum Twitter sen anla 11 Ocak 2021 | 496 Okunma Ahmet’in yine empatisi gelmiş 10 Ocak 2021 | 1.857 Okunma Uydu mu? 09 Ocak 2021 | 862 Okunma Süper başladık değil mi! 08 Ocak 2021 | 231 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar