Biden sizce hangisini seçer?

Medya, Türkiye'de PKK ve yasal uzantısı HDP de dahil muhalefeti desteklemeyi vaat eden Joe Biden'ın seçim zaferini ilan edince "bizimkileri" aldı bir telaş.

Medya, Türkiye'de PKK ve yasal uzantısı HDP de dahil muhalefeti desteklemeyi  vaat eden Joe Biden'ın seçim zaferini ilan edince "bizimkileri" aldı bir telaş.

Okyanus ötesinin desteğiyle iktidarı alma hevesiyle sıra sıra bir adım öne çıkıyorlar.

PKK- HDP, Suriye'nin kuzeyinde, sahada Pentagon'la yaptıkları işbirliğinin yeniden başlama ihtimalinden umudunu gizlemiyor. İstanbul yerel seçimlerinde olduğu gibi, herhangi bir ittifakta kentlerde kendilerine yine ihtiyaç duyulacağını biliyorlar.

Ana muhalefet lideri pozisyonuyla Kemal Kılıçdaroğlu da herkesten önce davrandı. Yönetmeye talip oldukları Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nden önce davranıp, Biden'ı tebrik etti.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Maske sapığımız eksikti 26 Kasım 2021 | 370 Okunma Gerçek çıkmayan komplo teorisi kaldı mı? 24 Kasım 2021 | 2.860 Okunma Bir muhalefet azıcık da mı umut vermez arkadaş 22 Kasım 2021 | 554 Okunma Durmuş Yılmaz ve arkadaşları kimi silkelediler? 21 Kasım 2021 | 988 Okunma ‘Hükümete yakın kaynakların’ yüzünü gören cennetlik 20 Kasım 2021 | 615 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar