Bayi toplantısı

Elbette, ilk yazıda yönetmenliğini Bedran Güzel'in yaptığı, "Bayi Toplantısı" mefhumunu hicveden komedi filmini anlatmayacağım. Siyaset gündemi o kadar da kesat değil. Konumuz, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun...

Elbette, ilk yazıda yönetmenliğini Bedran Güzel'in yaptığı, "Bayi Toplantısı" mefhumunu hicveden komedi filmini anlatmayacağım. Siyaset gündemi o kadar da kesat değil.
Konumuz, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun bir imza törenine giderken peşine taktığı bir uçak dolusu gazeteciye ısmarladığı Roma gezisi.
Ama Ekrem Bey'in gazeteci kastının performansı da hiç fena değil; Doğu Demirkol'un doğallığını, filmi aratmıyorlar.
Aralarında "tatil havasında" geçen geziye yönelik eleştirileri, "Cebimizden verecek halimiz yoktu ya, böyle bir seyahatin masraflarını karşılamak bizi aşardı" diye savuşturan müthiş komikler var.
Tabii canım, Ekrem Bey'in bayi toplantıları da olmasa nerede bir Roma sabahında Kolezyum çevresinde spor yapma fırsatını bulacaksın ki? E ekonomi malum zaten!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Neden bu kadar hacı öldü? 23 Haziran 2024 | 472 Okunma İsrail, Ermenistan’ın Filistin’i tanıması için elinden geleni yaptı 22 Haziran 2024 | 496 Okunma Kim, kime ne yapmış? 21 Haziran 2024 | 332 Okunma Ecnebilerin Türkiye’de güvendiği gazeteciler 19 Haziran 2024 | 296 Okunma Ukrayna’yı ya Ruslar işgal edecek ya da AB(D) 17 Haziran 2024 | 367 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar