Ali Babacan neden doğruyu söyledi?

FETÖ'nün 17-25 Aralık kumpasını yeniden ısıtıyorlar... Operasyonu yürüten hâkimlerin, savcıların ve polislerin alayı FETÖ'cü olsa da soruşturma yeniden...

FETÖ'nün 17-25 Aralık kumpasını yeniden ısıtıyorlar...
Operasyonu yürüten hâkimlerin, savcıların ve polislerin alayı FETÖ'cü olsa da soruşturma yeniden açılmalıymış.
İlginçtir aralarında, Ergenekon ve Balyoz davalarında heyette bugün FETÖ'den tutuklu hâkimlerin olduğunu söyleyip suçsuz olduklarını iddia eden Kemalistler bile var.
2023 için gözünü karartanların koalisyonunda daha kimlerin olabileceğini varın siz hesap edin.

Ancak hedef büyük olunca, ganimetten pay isteyen de artıyor haliyle...

Ali Babacan'ın, muhalefet cephesinde hayal kırıklığı yaratan 17-25 Aralık çıkışı bu çerçevede okunabilir.

Zira Babacan aynen şunları söyledi:


"Bir kişinin gözaltına alınması için 17 defa rüşvet almasını beklemezsiniz. Hepsini paket ediyorsun, eşzamanlı memleketin gündemine düşürüyorsun ve bunu da yerel seçimlerden üç ay önce yapıyorsun. Bu, kesin bir darbe teşebbüsü. FETÖ terör örgütünün bir kumpası."


Sözcü gibi muhalefet yandaşı basın bu sözlerin üstünü örtmeye çalışıyor... CHP, İYİ Parti ve diğer muhalefet partileri ise olası müttefiklerini küstürmemek için sitemle yetiniyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Çok çabuk baydınız be! 25 Eylül 2021 | 98 Okunma Tostumu yedim tazminatımı bekliyorum 24 Eylül 2021 | 645 Okunma Sezai Temelli doğruyu söylemiş! 22 Eylül 2021 | 3.490 Okunma Din ve aşı işleri birbirinden ayrılsın mı? 19 Eylül 2021 | 217 Okunma Bağışıklık borcunuzu ödediniz mi? 18 Eylül 2021 | 187 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar