Ahmet Türk güldürdü Sırrı Süreyya üzdü!

Genelde tersi olur. Sırrı Süreyya Önder anlatınca güldürür, Ahmet Türk ise ne hakkında konuşursa konuşsun ağlamaklı ses tonuyla insanı hüzünlendirir. Ne var ki Kılıçdaroğlu'nun, Pervin...

Genelde tersi olur. Sırrı Süreyya Önder anlatınca güldürür, Ahmet Türk ise ne hakkında konuşursa konuşsun ağlamaklı ses tonuyla insanı hüzünlendirir.
Ne var ki Kılıçdaroğlu'nun, Pervin Buldan'ın ifadesiyle "Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı" olarak HDP'yle el sıkışmasının ardından sahneye çağrılan ikili bu kez "muhalif" seçmende farklı tepkiler yarattı.
Önce Ahmet Türk'e bakalım...
Diyarbakır'daki Nevruz kutlamalarında mikrofonu eline alan Türk, ilerleyen yaşına rağmen oldukça ateşliydi. "Hiçbir Kürt'ün bu iktidara oy verme, destekleme gibi bir hakkı yoktur" diyerek elindeki benzin bidonunu fondaki şömine ateşinin üstüne boca ediyordu.
Evet, Türk'ün etekleri zil çalarak, eşit vatandaşlığa...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Mehmet Barlas unutulmaz 03 Haziran 2023 | 442 Okunma Eskişehir İsrail’de mi? 02 Haziran 2023 | 1.478 Okunma Faşizme geçit yok! 31 Mayıs 2023 | 620 Okunma Erdoğan’ın vefası 29 Mayıs 2023 | 1.751 Okunma Engin Ardıç gibisi zor gelir 28 Mayıs 2023 | 2.186 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar