Reza Zarrap da M. Ali Ağca gibi İsa olursa şaşırmayın! Ebru Gündeş ne yapsın?

Mehmet Ali Ağca, Papa’ya suikast yaptıktan sonra İtalya’da cezaevine Mehmet Ali olarak girdi ve İsa Mesih olarak çıktı.Hasan Mezarcı, cezaevinde psikolojik ve biyokimyasal işkencelere maruz kaldı. Hasan Mezarcı olarak cezaevine...

Mehmet Ali Ağca, Papa’ya suikast yaptıktan sonra İtalya’da cezaevine Mehmet Ali olarak girdi ve İsa Mesih olarak çıktı.

Hasan Mezarcı, cezaevinde psikolojik ve biyokimyasal işkencelere maruz kaldı. Hasan Mezarcı olarak cezaevine girdi ve İsa Mesih olarak çıktı. 

Ha şimdi Reza Zarrap da Amerika’dan İsa Mesih olarak dönerse hiç mi hiç şaşırmam!

Amerika’nın Guantanamo gibi yüz kızartıcı bir sabıkası varken, Reza Zarrap’a işkence edilmediğini, biyokimyasal sorgu yapılmadığını, mahkemede ifade vermeye güzellikle ikna edilmediğini düşünmek sadece saflık olur.

Adam bir buçuk senedir tutuklu olacak ve böyle itiraflarda bulunmayacak ama sonra birden fikrini değiştirip bülbül gibi şakıyacak... Daha da önemlisi dini imanı para olan Homo Feto’dan hiç söz etmeyecek!

Biz de bunun altında bir ABD coniliği aramayacağız öyle mi?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Dayakçı İsmail Küçükkaya karısını yumrukladı diye teşhir edelim! 03 Ekim 2018 | 10.136 Okunma Başkan Erdoğan’ı TBMM Genel Kurulu’nda protesto etmek… 02 Ekim 2018 | 6.743 Okunma Cumhur İttifakı dağılıyor mu? 01 Ekim 2018 | 7.726 Okunma Ne oldu Can’cık Dündar? 29 Eylül 2018 | 7.417 Okunma Trump’ın tehlikeli teşekkürü! Can’cık Erdoğan’a soru soracakmış, “puhahahaha” 27 Eylül 2018 | 9.352 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar