MHP lideri Bahçeli’nin milli duruşu darbecileri germiş!

Temel Karamollaoğlu, CHP, HDP ve İYİ ile görüşünce adı siyaset, MHP lideri Bahçeli Erdoğan ile görüşünce adı “kabahat” olur!CHP, HDP ile senkronize hareket edince adı siyaset, MHP AK Parti ile milli...

Temel Karamollaoğlu, CHP, HDP ve İYİ ile görüşünce adı siyaset, MHP lideri Bahçeli Erdoğan ile görüşünce adı “kabahat” olur!

CHP, HDP ile senkronize hareket edince adı siyaset, MHP AK Parti ile milli dayanışma içerisine girince adı “ihanet” olur!

Kılıçdaroğlu’nun Soros projesi Gezi Kalkışması’nda eylemcilere gaz vermesi “direniş çağrısı”, Reis’in 15 Temmuz’da milletini demokrasiye sahip çıkmaya, direnişe davet etmesi “Saray entrikası” olur!

HDP’li Demirtaş’ın Kobani Kalkışmasını tetiklemesi “özgürlük arayışı”, milletin Kudüs’e özgürlük için sokağa dökülmesi “şeriatın ilanı” olur!

HDP-CHP’nin teröre destek vermelerinin adı “bağımsızlık”, AK Parti iktidarının Türkmenlere sahip çıkması “DAEŞ’e destek” olur!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Dayakçı İsmail Küçükkaya karısını yumrukladı diye teşhir edelim! 03 Ekim 2018 | 10.136 Okunma Başkan Erdoğan’ı TBMM Genel Kurulu’nda protesto etmek… 02 Ekim 2018 | 6.743 Okunma Cumhur İttifakı dağılıyor mu? 01 Ekim 2018 | 7.726 Okunma Ne oldu Can’cık Dündar? 29 Eylül 2018 | 7.417 Okunma Trump’ın tehlikeli teşekkürü! Can’cık Erdoğan’a soru soracakmış, “puhahahaha” 27 Eylül 2018 | 9.352 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar