Eski Diyarbakır Valisi Mutlu ve Dicle Üniversitesi’ndeki FETÖ yönetimi tahliye edildi…

HSYK üyelerinin ta Diyarbakır’a kadar gidip FETÖ imamı Mustafa Tuna’yı ziyaret ettiklerinin bilgisini fotoğraflarıyla birlikte ilgili kurumlarla paylaşmıştım.Ekrem Dumanlı denilen vatan haininin, HDP’li Diyarbakır...

HSYK üyelerinin ta Diyarbakır’a kadar gidip FETÖ imamı Mustafa Tuna’yı ziyaret ettiklerinin bilgisini fotoğraflarıyla birlikte ilgili kurumlarla paylaşmıştım.

Ekrem Dumanlı denilen vatan haininin, HDP’li Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Başkanı Gültan Kışanak ile kurduğu arka kapı diplomasisini ve istihbarat paylaşımını da defalarca bu köşede yazdım. O istihbarat paylaşımında Dumanlı’nın, PKK içerisindeki istihbarat görevlilerinin isim listesini verdiğini ve bu nedenle birçok vatan evladının çeşitli PKK tipi işkencelerle şehit edildiğini açıkladım.

Sonrasında rahmetli Hasan Abi’nin köşesinde de paylaştığı Dicle Üniversitesi rektörü Jale Saraç ve Gültan Kışanak’ın yemekli, çaylı pastalı kanka olduklarını fotoğraflarıyla yayınladım.

Dicle Üniversitesi’nin eski rektörü Jale Saraç’a, kaçak Fettuşi Şerif Ali Tekalan tarafından ulaştırılan Sümüklü Feto’nun hediye ettiği mücevherleri yazdım.

FETÖ’nün Kuzey Irak’ta açtığı Işık Üniversitesi’nde PKK’ya, Şerif Ali Tekalan ve Prof. Dr. Salih Hoşoğlu eliyle yüksek paralar verdiğini yazdım.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Dayakçı İsmail Küçükkaya karısını yumrukladı diye teşhir edelim! 03 Ekim 2018 | 10.136 Okunma Başkan Erdoğan’ı TBMM Genel Kurulu’nda protesto etmek… 02 Ekim 2018 | 6.743 Okunma Cumhur İttifakı dağılıyor mu? 01 Ekim 2018 | 7.726 Okunma Ne oldu Can’cık Dündar? 29 Eylül 2018 | 7.417 Okunma Trump’ın tehlikeli teşekkürü! Can’cık Erdoğan’a soru soracakmış, “puhahahaha” 27 Eylül 2018 | 9.352 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar