Toplum ruhsal travma geçiriyor, siyasetçiler neyi tartışıyor?

İnsanlar geleceğini göremiyor. İnsanlar karamsar. Bir ülke için en feci durum bu.

Haber kanalları açıyorsun, tartışma programları gırla... Seç beğen izle diyeceğim ama yüzde seksen sekizinde mevzu aynı.

* MHP Lideri'nin HDP'nin kapatılması için Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı'na yaptığı çağrı. Bu konudaki ısrarı. Bunun siyasi sonuçları.

* CHP'deki tesettürlü parti meclisi üyesi vitrin mankeni midir, değil midir? Cumhurbaşkanı neden vitrin manken etiketi yapıştırdı?

* Cumhurbaşkanı, CHP İstanbul İl Başkanı'na "DHKP-C militanı" diyerek neyi amaçladı? Canan Kaftancıoğlu gerçekten militan mı?

* CHP Genel Başkanı'nın "sözde cumhurbaşkanı" demesi, devleti de yok saymak anlamına gelir mi gelmez mi? Milli iradeye saygısızlık mı?

* Boğaziçi Üniversitesi'ndeki protestolar Gezi eylemi gibi hükümeti devirmeye yönelik ayaklanma mı değil mi? Yoksa ikisi de meşru, Anayasal protesto, itiraz etme hakkı mı?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Cumhurbaşkanı halktan kopmuş! 26 Ocak 2021 | 1.262 Okunma Ekonomik batağın faturası resmen Albayrak'a kesildi 22 Ocak 2021 | 1.976 Okunma MHP "delileri"ni tutabilecek mi? 21 Ocak 2021 | 2.948 Okunma MHP'deki "illegalite" damarı hortladı 20 Ocak 2021 | 2.113 Okunma AKP kongreleri dışında aklınıza ne gelirse yasak 19 Ocak 2021 | 2.288 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar