Erdoğan’ın dediğini yap, yaptığını yapma!

Ataköy sahilinde denize sıfır yapılan 40 katlı konutlara, otele kim izin verdi?

Erdoğan da imam hatipli. Herhalde o okullarda bunu öğretiyorlar. Halka olması gerekeni, yapılması gerekeni söyle, sen bildiğini oku!
Son yirmi yıldır dediklerine bakın diyeceğim, abartılı olur. İktidarının ilk yıllarında böyle değildi, son on yılda oldu.

Yaptığı başka söylediği başka siyasetçi haline geldi. Hâlâ sanki bu ülkeyi 20 yıldır kendisi yönetmiyor gibi davranıyor. Sanki düne kadar en büyük belediyelere hükmetmiyor gibi konuşuyor.

Hani derler ya “İmamın dediğini yap yaptığını yapma.”  Erdoğan da imam hatipli. Herhalde o okullarda bunu öğretiyorlar. Halka olması gerekeni, yapılması gerekeni söyle, sen bildiğini oku!

Sorun çıkarsa! 

Teflon tava politikası izle.

Başkalarını sorumlu göster!

Son örnek Rize. Rize’de sel felaketi yaşandı. İnsan eliyle hazırlanmış bir felaketti. Geliyorum diyen felaketti. Doğanın... 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Başka çare var mı? Var diyen söylesin! 27 Temmuz 2021 | 85 Okunma Erdoğan’ın dediğini yap, yaptığını yapma! 26 Temmuz 2021 | 76 Okunma HDP'nin aday çıkarma niyeti yok, iktidarın telaşı bundan!.. 22 Temmuz 2021 | 125 Okunma Sedat Peker’e bilgi sızdıran bakan kim? 13 Temmuz 2021 | 230 Okunma İsrail modeli Erdoğan'ın kabusu oldu 06 Temmuz 2021 | 72 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar