Erdoğan neden AKP Meclis grubunu toplamıyor?

Bunun birkaç nedeni olabilir. AKP'lilere sorsan pandemi önlemleri çerçevesinde grup toplantısı yapmıyoruz diyeceklerdir. Gerçek değil. Başlıktaki soru şöyle de sorulabilir: AKP Meclis grubu neden toplanamıyor?

Bunun birkaç nedeni olabilir. AKP'lilere sorsan pandemi önlemleri çerçevesinde grup toplantısı yapmıyoruz diyeceklerdir. Gerçek değil

Başlıktaki soru şöyle de sorulabilir: AKP Meclis grubu neden toplanamıyor? Neden AKP'li vekiller bir araya gelip memleket meselelerini konuşmuyor?

Yanıt belli; çünkü genel başkanları Meclis'e gitmiyor. Erdoğan, Meclis'e gidip grup toplantısı düzenlemediği için vekiller de bir araya gelemiyor.

AKP Genel Başkan Vekili bile...

AKP TBMM Grup Başkanı bile...

Başkanvekilleri bile milletvekillerini bir araya toplayıp gündem üzerine konuşamıyor.

Neden?

Yasak mı?

Hayır, galiba ne söyleyeceklerini, neyi destekleyip neye karşı çıkacaklarını bilmedikleri için sessiz sedasız oturuyorlar.

Çünkü, AKP'lilerin tamamı, bakanından vekiline, Meclis Başkanı'ndan il başkanına, ilçe başkanından meclis üyesine kadar herkes Saray'a bakıyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Euro’ya / dolara erişilmesin, Türkiye içine kapansın istiyorlar 23 Ekim 2020 | 3.813 Okunma İyi Parti bölünür mü? İçinden yeni parti çıkar mı? 22 Ekim 2020 | 1.452 Okunma Erdoğan "sabredin" dedi, Bahçeli noktayı koydu 20 Ekim 2020 | 4.830 Okunma O tweet galiba danışıklı dövüş! 16 Ekim 2020 | 1.706 Okunma Erdoğan neden AKP Meclis grubunu toplamıyor? 14 Ekim 2020 | 2.629 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar