Yeşil ve siyah

Büyük takımlara kök söktüren Akhisarspor’un hızla yükselişi, ciddi başarılara imza atması, futbolla ilgili olmayıp uzaktan bakanlarda bile merak uyandırdı. Büyük takımları şampiyonluktan...

Büyük takımlara kök söktüren Akhisarspor’un hızla yükselişi, ciddi başarılara imza atması, futbolla ilgili olmayıp uzaktan bakanlarda bile merak uyandırdı. Büyük takımları şampiyonluktan etmesi dillerde.

Birkaç gün önce Akhisar’daydık. Belediye Başkanı Salih Hızlı, yardımcısı Ömer İşçi ile oturduk, çaylar kahveler eşliğinde sohbet ederken, konu oraya geldi, sorduk.

“Bu işin sırrı nedir?”

“Sır falan yok” dediler.

“Anlaştığımız teknik direktöre işi teslim ediyoruz. Diyoruz ki bütçe bu, takım bu, imkânlar şöyle…

Bir daha da işine hiç karışmıyoruz. O kafasına göre takımı şekillendiriyor, bir çizgi çizip o yolda ilerletiyor. İstikrar çok önemli. Ayrıca biz yöneticiler olarak, takımla ilgili hiçbir açıklama yapmamaya özen gösteriyoruz.”

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Osman Akkuşak 18 Eylül 2020 | 70 Okunma Bu turşu, o perhizi bozar komşi 15 Eylül 2020 | 135 Okunma Sağlık Bakanı istifa etmeli 11 Eylül 2020 | 2.977 Okunma Türkiye’nin şakası yok, bilirsin 08 Eylül 2020 | 1.799 Okunma Yunanistan neyine güveniyor? 04 Eylül 2020 | 174 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar