Yeşil ve siyah

Büyük takımlara kök söktüren Akhisarspor’un hızla yükselişi, ciddi başarılara imza atması, futbolla ilgili olmayıp uzaktan bakanlarda bile merak uyandırdı. Büyük takımları şampiyonluktan...

Büyük takımlara kök söktüren Akhisarspor’un hızla yükselişi, ciddi başarılara imza atması, futbolla ilgili olmayıp uzaktan bakanlarda bile merak uyandırdı. Büyük takımları şampiyonluktan etmesi dillerde.

Birkaç gün önce Akhisar’daydık. Belediye Başkanı Salih Hızlı, yardımcısı Ömer İşçi ile oturduk, çaylar kahveler eşliğinde sohbet ederken, konu oraya geldi, sorduk.

“Bu işin sırrı nedir?”

“Sır falan yok” dediler.

“Anlaştığımız teknik direktöre işi teslim ediyoruz. Diyoruz ki bütçe bu, takım bu, imkânlar şöyle…

Bir daha da işine hiç karışmıyoruz. O kafasına göre takımı şekillendiriyor, bir çizgi çizip o yolda ilerletiyor. İstikrar çok önemli. Ayrıca biz yöneticiler olarak, takımla ilgili hiçbir açıklama yapmamaya özen gösteriyoruz.”

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
PKK’nın emmisi ABD 18 Ekim 2019 | 1.543 Okunma Akıncı’nın istifasını bekliyoruz 15 Ekim 2019 | 2.351 Okunma Orada bir şair mi var? 11 Ekim 2019 | 89 Okunma Lâf söyledi bal kabağı 08 Ekim 2019 | 101 Okunma Arabanın devri geçti 04 Ekim 2019 | 76 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar