Yeşil ve siyah

Büyük takımlara kök söktüren Akhisarspor’un hızla yükselişi, ciddi başarılara imza atması, futbolla ilgili olmayıp uzaktan bakanlarda bile merak uyandırdı. Büyük takımları şampiyonluktan...

Büyük takımlara kök söktüren Akhisarspor’un hızla yükselişi, ciddi başarılara imza atması, futbolla ilgili olmayıp uzaktan bakanlarda bile merak uyandırdı. Büyük takımları şampiyonluktan etmesi dillerde.

Birkaç gün önce Akhisar’daydık. Belediye Başkanı Salih Hızlı, yardımcısı Ömer İşçi ile oturduk, çaylar kahveler eşliğinde sohbet ederken, konu oraya geldi, sorduk.

“Bu işin sırrı nedir?”

“Sır falan yok” dediler.

“Anlaştığımız teknik direktöre işi teslim ediyoruz. Diyoruz ki bütçe bu, takım bu, imkânlar şöyle…

Bir daha da işine hiç karışmıyoruz. O kafasına göre takımı şekillendiriyor, bir çizgi çizip o yolda ilerletiyor. İstikrar çok önemli. Ayrıca biz yöneticiler olarak, takımla ilgili hiçbir açıklama yapmamaya özen gösteriyoruz.”

YAZININ DEVAMI
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bozkurt işareti, bülbül işareti 16 Şubat 2019 | 3.421 Okunma Devlet manavlık yapar mı? 15 Şubat 2019 | 4.110 Okunma Düşmandan silah alınmaz, kendin yapacaksın 12 Şubat 2019 | 11 Okunma Kaçak katları yıkınız efendiler, yıkınız 09 Şubat 2019 | 4.646 Okunma Depreme gerek yok 08 Şubat 2019 | 67 Okunma
TÜM YAZILARI