Toroman şov

Bir arkadaşım vardı. Zayıf ü nizar değildi, bilakis gürbüz biriydi. Uzun zamandır görüşemedik ama anlattığı bir şey var ki yıllardır hep aklımdadır.Küçüklüğünde...

Bir arkadaşım vardı. Zayıf ü nizar değildi, bilakis gürbüz biriydi. Uzun zamandır görüşemedik ama anlattığı bir şey var ki yıllardır hep aklımdadır.

Küçüklüğünde herkesi ve her şeyi, kendisi için sanırmış. Yalnızca kendisi için… Sahip olduğu oyuncaklar gibi.

Derdi ki “Annem, benim annem. Babam, benim babam. Günün birinde bir kardeşim olması gerektiğini düşünmüşler, kardeşim dünyaya gelmiş.

Lunaparka gidip çarpışan arabalara binmemi istediklerinde elimden tutup götürürlerdi. Nasıl sevinirdim. Beni çok sevdiklerini bilirdim.

Yağmur yağınca bilirdim ki benim yağmuru görmem gerekmiştir. Görmem, tanımam için yağmıştır yağmur. Kar da aynı şekilde. Hayattaki her şeyi kendi açımdan görür, benim için olduğunu sanırdım.

Başlayan ne varsa benim içindi, biten ne varsa benim için.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Beyaz Saray’da konuşulanlar 27 Şubat 2024 | 224 Okunma Medeniyetin niyeti bozuk 23 Şubat 2024 | 143 Okunma Koltuk dedikleri ne menem bir şey! 20 Şubat 2024 | 162 Okunma Bir gram altın için ne bedeller ödeniyor! 16 Şubat 2024 | 198 Okunma Adi olan vaka değil 13 Şubat 2024 | 92 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar